Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félek, ott akar hagyni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, ott akar hagyni, vagy nem?

Figyelt kérdés
Hivatalosan csak 1,5 hónapja járok egy csajjal, de mar év eleje óta jóban voltunk, szinte "házaspár"-ként emlegettek, mesekapcsolat.... meg ilyenek... sajnos távkapcsolat, de 1 honapja találkoztam vele élőben, fülig szerelmesen kezelt, csókok, simogatás, olykor-olykor még finoman belém is harapott (mm) .... de az elmúlt 2 hétben, mintha nem érdekelné, élek-e vagy sem :-( mitől van ez, miért csinálja ezt velem.... terveztük, hogy ezen a hétvégén elmegyek hozzá... ma indulás előtt dob egy sms-t, hogy szülinapi partira kell mennie, bocsi..... legutoljára, amikor talalkozni akartunk egy koncerten, es elmaradt, teljesen a padlón volt, most meg csak úgy elenged.... ha beszélgetünk neten, mindenre csak mosolygós smajlit kuld, vagy egyéb 1 szavas válaszokat.... már megőrjít, de minden nap elmondja, hogy nagyon szeret.... akkor mégis mit akar velem? :S
2010. jún. 12. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán csak fellángolás volt, nekem is volt már hasonló, csak én annyiban korrektebb voltam (meg talán jobban is ismerem magam), hogy pár nap után megmondtam neki az igazat. Remélem, hogy nem így van nálatok, meg persze jogod lenne tudni, hogy ezt miért csinálja, de a büszkeséged legyen nagyobb a jogodnál. vagy próbáld kideríteni, hogy nem e hallott valami olyat rólad ami esetleg sziven ütötte, de nem akarja elmondani, mert benne van a pakliban, hogy nem igaz, hogy megbánt vele, hogy veszekedni fogtok miatta.Mindenki mindent másképp él meg, erre igazából ő tudna válasz adni, ha akarna.
2010. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem szerelmes beléd.
2010. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a pontos helyzetet, de nem lehet, h a koncertes dolog miatt mondta le a kirándulást? (azért, h visszaadja)

Beszélgess vele a kapcsolatotokról, meg arról, mit szeretne, és mond el neki, h neked ez így nem jó.

Lehet, h van vmi racionális magyarázata, de lehet,h tényleg csak fellángolás volt, ha beszéltek erről, kiderülhet.

2010. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nálam elég egyhét hogy kiszeresek valakiböl =D
2010. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretett, akkor az nem múlik el olyan hamar:)

Nem tudhatod, hogy mi az oka ennek. Tudod mit kéne csinálnod? Szerintem mondanod kéne neki (de szépen), hogy úgy érzed, már nem igazán érdeklődik irántad. Hogy neked olyan furi, hogy lényegében semmiről sem beszélgettek, és alig reagál arra, amit írsz neki.

Még ne ijedj meg, lehet, tényleg az volt neki rossz, hogy a koncertes találkozás elmaradt. Ne szülj magadnak rémképeket, az a legtisztább, ha tőle kérdezed meg.

2010. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem se egy nagy beteljesült szerelem. Talán csak nem akar megbántani, lehet csak húzza az időt, hogy eléd álljon és elmondja, hogy már nem kellesz neki. Jót nem jelent, az biztos :S Sztem tuti másik fiú van a dologban.
2010. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

tegnap 20:35 ---> asszem nem fogtad fel rendesen a dolgot, a koncert elmaradt, de rá egy hétre egy másikon találkoztunk, és ott ugy viselkedett velem, mint, akinel nem lenne boldogabb a világon


amúgy meg, fél éven keresztül naponta elmondtuk egymásnak, hogy szeretlek, ..... egyszer még azt is írta: "sose gondoltam volna, hogy képes leszek ennyire szeretni valakit"


mindenesetre köszönöm az értelmes válaszokat, majd beszámolok a fejleményekről.... (lehethogy megint csak a hülye paraojjás rohamaim okozzás ezt az egéset :S )

2010. jún. 13. 13:30
 8/10 A kérdező kommentje:
tegnap 19:40 ----> pillanatnyi fellángolás? fél éven keresztül? nem létezik.... de azért köszi a segítséget :)
2010. jún. 13. 15:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Hivatalosan csak másfél hónapja vagytok/voltatok, szóval elég lehetett ahhoz, hogy beparázzon egy kapcsolattól, addig nem volt hivatalos, ha jól érettem. . .szóval hidd el nagyot tud fordulni a világ, pláne hogy távkapcsolat!De lehet, hogy el kellene vele beszélgetni minderről, már ha hajlandó. Tegnapi 19:40
2010. jún. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
végülis szakítás történt, de elhamarkodott cselekedet volt, mert tegnapelőtt beszéltem vele, és hogy rég látott, és egész nap rám gondolt.... szal itt a nyár, elmegyek hozzá, és meglátom mi lesz :-)
2010. jún. 29. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!