Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja vagyok együtt a barátommal. (Én 21, ő 28 éves) Eddig nagyon szeretjük egymást, azonban szex még nem volt. Én viszont félek, hogy netán nem leszek jó neki és el fog hagyni emiatt. Mit tehetnék, hogy ne féljek ennyire?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd és ne rágódj a hülyeségen...
2010. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lennél jó neki, valószínűleg nem véletlenül jár Veled 3 hónapja, és nem véletlenül ilyen türelmes :) A párok menetközben is összeszoknak, általában nem az első alkalom sikerül a legjobban.
2010. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Segíteni nem tudok sajnos, viszont azon megakadt a szemem az előző válaszban, hogy türelmes a srác mert vár rád 3 hónapot. 3 hónap igazán nem sok, szóval csak amiatt ne feküdj le vele, mert ő már szeretné. Valószínűleg még nem vagy erre kész és ezért félsz.
2010. dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 3 hónap felnőttek között elég sok idő.1 hónap talán még optimális.Habár én úgy gondolom,ha a szex jó és ez hamar kiderül,akkor a kapcsolat még jobban elmélyülhet.Itt nem 2 nap ismertségre gondoltam.Mondjuk 2 hét-1 hónapig terjedő intervallumra.Ha 3 hónap után nem lesz kielégítő akkor bizony csak raboltátok egymás idejét.Bocs a száraz tényekért. 23/F
2010. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3 hónapig rabolták egymás idejét? Miért a szexen kívül nem létezik más elfoglaltság a világon? Basszus, tipikus férfi.
2010. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy kapcsolat egyik legfontosabb alapja a szex.Aki mást állít hazudik.Ha az nem jó,akkor semmi sem olyan.Az egyik fél részéről legalábbis biztos.
2010. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne érts félre, szerintem ezt mindenki maga dönti el, számomra az is elfogadható, ha két felnőtt több hónapot vár - csak nem tipikus. Nyilván akkor feküdj le vele, amikor Te szeretnél.

második

2010. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
3 hónap k..va sok idő szex nélkül, én eddig max 2 héten belül lefeküdtem a bnőimmel, hogy tudjam hanyadán álunk, mert ha szar akk minek járjak vele több hónapot a semmiért
2010. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első szex előtt persze más volt.Fél évet kellett várjak mert a csaj is szűz volt.Megérte,mert utána még 5 és fél évig tartott. :)
2010. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kell tenned semmit, majd elmúlnak a félelmek maguktól, ha szépen, fokozatosan ismerkedtek egymás testével és reakcióival. Nem is pettingeltek? Jó lenne pedig, szerintem az elmélyültebb petting feloldja a gátlásokat teljes mértékben...

Meg a fiún is múlik sokminden.

2010. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!