Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? A lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? A lány aki mellet még sokáig "boldog" leszek, vagy a másikat aki nem biztos, hogy összejön de szerelemből fogom szeretni.

Figyelt kérdés
Hello jelenleg van barátnőm 3 hónapja . Ő szeret engem érzem és hosszú kapcsolatnak mondanám ha a jövőnkről lenne szó én is jól érzem magam vele, de nem vagyok szerelmes. A másik lányt 1 hete ismertem meg napi 6-8 órákat beszélgetünk külsőre nekem ő a tökéletes lány és úgy érzem belsőre is. Abban biztos vagyok, hogy őt szerelemből szeretném ha esetleg úgy alakul. Nagyon visszahúzódó és szerény szóval még idő kell hogy kialakuljon valami, de ha összejönnék vele úgy érzem újra szerelmes lehetek. Biztos kapcsolat, vagy bizonytalan de szerelmesen? 20/f Ui:( nagyon gyötör a lelkiismeret furdalás , hogy úgy érzem képes lennék miatta megcsalni, szakítani a jelenlegi barátnőmmel, de nem akarom megbántani, de érzem hogy az új kapcsolat lenne az igazi... )
2010. jún. 12. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szokták mondani azt hogy hallgass a szívedre, és jobb hamar letudni.
2010. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehetsz boldog valaki mellett akibe nem is vagy szerelmes?

Ha nem tudsz dönteni várj egy 3-ra és talán az lesz az igazi!

2010. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak ha máris szerelmes vagy a másik lányba.
2010. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a szerelem. Az mellett meg ne legyél akit nem szeretsz csak hogy ne legyél egyedül.
2010. jún. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Inkább rövid ideg légy boldog azzal akit szeretsz, mint akit kedvelsz".


Aztán ki tudja, lehet, hogy egy élet lesz belőle.)

2010. jún. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A jelenlegi barátomat is szeretem , tisztelem, de nem szerelemből ez a gond. Pedig külsőleg is szép lány és nagyon jól megvagyok vele de 1 szerűen nem érzem azt az érzést amit a másik lány közelében érzek. És nála soha nem is éreztem.
2010. jún. 13. 00:29
 7/10 A kérdező kommentje:
Basszus este van már szóval kis javítás: Jelenlegi barátnőmet:d
2010. jún. 13. 00:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha érzed, hogy az új kapcsolat lenne az igazi, akkor érdemes lenne azt választani. Nem valami kedves a jelenlegi barátnődhöz, de a te életed. De ne csald meg a barátnődet, szakíts vele, még mielőtt összejönnél az új lánnyal.

Hajrá, és sok boldogságot, bárhogy is döntesz!:)

2010. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már írták de akkor te a másik lánnyal is előbb utóbb úgy fogsz állni, hogy egyszer csak nem fogod szeretni egy idő után.
2010. jún. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a kérdésed olvastam el, de a szerelmet.
2010. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!