Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez mi? :S Ezt már nemértem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? :S Ezt már nemértem.

Figyelt kérdés
Helo.Barátommal távkapcsolatba vagyok,és mivel végre itt a szünet,nem egy két napig tudunk együtt lenni,hanem végig egész nyáron.. Ha vele vagyok mostanság kezd leszarni,alig foglalkozik velem.. Arra hivatkozik,hogy sokat leszünk mi még együtt.. 100 km erre lakunk egymástól,ami nem kevés út stb,de mindig nekem kell hozzá járni..Szerintetek ez normális?köszi a válaszokat..
2010. jún. 13. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
túlságosan elkényelmesedett hogy mindig te mész hozzá.. de az is lehet hogy már nem szeret... nem akarlak megijeszteni, jobb ha megkérdezed tőle hogy mért nem jön ő hozzád.. ne rohanj utána! ha nem ön meg elvárja h mindig te utazz hozzá akkor nem érdemel meg...
2010. jún. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyjad. Szép volt, jó volt, ennyi volt. Ezt egy fiú/férfi nem engedheti meg magának. Kérdezd meg, hogy mit akar. De a férfiakat ismerve biztos, hogy elkezdene ömlengeni, mennyire is szeret téged. Én ebben nem hiszek, de beszélj vele, aztán tégy úgy, ahogy jónak látod.
2010. jún. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet megtetszett neki egy másik lány, aki közelebb lakik hozzá. Vagy csak elkényelmesedett, azt hiszi érted nem kell tenni, úgyis ott vagy neki. Ábrándítsd ki ebből! Mondd meg hogy te nem mész, majd ha akar jön ő, és úgyis meglátod hogy reagál erre. Ha még akkor sem veszi észre magát, és továbbra is arra vár hogy csak te tegyél érte, akkor érdemes elgondolkodnod hogy neked mi a jó ebben a kapcsolatban.
2010. jún. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!