Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemértem, nemtudom mit gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemértem, nemtudom mit gondoljak. (lényeglent? )

Figyelt kérdés

szóval van egy lány.. olyan 2-3 hete ismerhetem de azóta minden nap ebszélünk msnen, hétvégenként találkozgatunk is (sajnos nem csak ketten, hanem baráti társaság, de most hétvégén fogunk kettesben is mert elhívom) napközben mivel nem tud gépközelben lenni smsezni szoktunk, de nemtudom hogy most ő szeretne-e többet barátságtól, mert én mindenképpen... de nemtudom mit tegyek, rákérdezzek? vagy hogy bizonyosodjak meg róla hogy nem csak barátságot akar? félek hogy nem azért smsezik velem minden nap, meg nem azért ír rám mindig msnen mert ő is szeretne valamit hanem csak azért mert egyszerűen így viselkedik mindenkivel... bár lehet ez csaka zért van mert midnig negatívan látom az ilyen dolgokat, ezért is lennék kíváncsi a ti véleményetekre


szerintetek mit tegyek? mindenképp megakarom szerezni magamnak :(


2011. ápr. 28. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

:) Kérdezz rá. Nem lesz semmi, ha nem jön össze.

Majd másodjára, ne add fel. :)

(Nem elkeserítés képpen)

Úgyis össze-fog jönni! :D

Ha ennyire közel álltok egymáshoz, azaz kölcsönös szimpátia alakult ki (tetszetek egymásnak ^^), szóval jíííháááááá.

Good luck. :)

2011. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké köszi, akkor csak előre! :D
2011. ápr. 28. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:

miért nem hívod el randira?

udvarolj már kicsit neki, az biztos tetszik neki XD

ha meg nem akkor nem, el kell fogadni

2011. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!