Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érdemes, ajánlatos 1 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes, ajánlatos 1 éves évfordulóra ajándékozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most lesz nemsokára az 1 éves évfordulónk, és megvallva az igazat nincs túl sok ötletem, mivel is lephetném meg. Ilyenkor érdemes ékszert venni, vagy 1 szál rózsa keretében vigyem el vacsorázni?


Ezüst nyakláncot már kapott, esetleg karkötő vagy fülbevaló?


Szívesen várom a nálam tapasztaltabbak tanácsait, véleményét!


Előre is köszönöm!

20/F


2010. jún. 13. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseriteni.. én a pasimnak félévesre vettem 1 szivet, amit ketté kellett törni, az egyiknek ő hordta az én nevemet, a másikon én az övét.. aztan amikor 1 x megkérdeztem tőle, h mit jelent neki ez a sziv, azt valaszolta, h ez arra jó, h levakarja magáról a csajokat.. :S az 1 évesre már azt hiszem, h ebből okulva, nem vettem neki semmit. :S de én kaptam 1 üveg keglevich-et, erdei gyümiset. :)
2010. jún. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez egy jó kérdés... lenne, ha nem vadidegeneknek tetted volna fel. túl személyes dolog, neked kell(ene) tudnod. Ha még egy év után sincs ötleted, minek örülne, az nem annyira jó. viszont, ha már így megkérdezted, mondok egy ötletet: minden évfordulót fel tud dobni egy kis anális közösülés egy swinger party-ban.
2010. jún. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én a barátomtól az 1 éves évfordulónkra egy ezüst gyűrűt kaptam:) persze nem eljegyzésre szánta. Előtte meg elmentünk színházba :)

szal szerintem vidd el valami kellemes helyre hogy kettesben legyetek és vegyél mellé valami apróságot

2010. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!