Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy 30 fölött már látványosan csökken a férfiak érdeklődése a szex felé,40 fölött már főleg,50 fölött meg kb nulla?

Figyelt kérdés

Esküszöm egyre több nőtől hallom, de sokan úgy beszélnek róla, mint arról, hogy az ember ráncos lesz, tehát full természetesen.

Sőt, van olyan kollégám, hogy nem is tagadja, hogy "ő már nagy munkát nem vállal"


Közben meg ott a csinos felesége, bár erre meg röhögtek egy jót a kollégák, hogy az már nem neki akár tetszeni. :D


2018. ápr. 23. 16:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

Ezt én is hallottam már, hogy 50 fölött már csak ilyen kapuzárási dolog van, amikor még akarja mutatni, hogy ő még tud.

Egyébként pont a múltkor láttam Goldengaten, hogy egy 64 éves nő szeretőt keres, a férje beleegyezésével, mert az már nincs formában.

Ez van.

2018. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Semennyire.
2018. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
A 30 hülyeség,inkább 45 körül kezdődnek a gondok általában.
2018. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
30 felett? Ezeknek a férfiaknak nem csökken a vágyuk, csak már nem otthon keresnek kielégülést.
2018. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Biológiai tény, hogy a kor előrehaladtával csökken a férfiak teljesítőképessége és szexuális vágya. Persze, vannak kivételek. De vannak olyanok is, akik szeretik hangoztatni, hogy ők 50 évesen is mekkora királyok az ágyban, aztán az asszonytól kiderül, hogy nagyon nem.
2018. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Hát nem tudom, nekem volt több idős pasim (50, 60 felettiek), de minden nap akarták...


Én jóval fiatalabb vagyok

2018. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
Vitathatatlan tény, hogy a korral csökken a teljesítőképesség
2018. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A saját tapasztalataim alapján nem a vágy csökken, hanem a merevedéssel van egyre több baj. Huszonéves partnereimnél még csak elszórtan sem volt probléma ezzel, a 30 felettieknél meg minddel legalább párszor. Vágy tekintetében kb ugyanaz volt a kettő.


De ez pusztán saját tapasztalat, nem reprezentatív példa.

27N

2018. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
#7 Tudományos "tényekkel" nem vitatkozom, én látom, milyen vagyok, és mire vagyok képes. Biztos mutáns vagyok...
2018. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
A ferjem 47 es mindennap akarja es ez nem valami egyedi jelenseg a kornyezetemben, szoval en pont az ellenkezojet tapasztalom:-))))
2018. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!