Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a feleségem nem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés

Már tíz éve együtt vagyunk van egy két éves kislányunk de ahogy telnek az évek egyre kevesebb a szex. Ő meg is mondta hogy ő nem kívánja úgyhogy ez van... Nem igazán érdekli tovább a dolog.


35F


2010. jún. 13. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
egyen fahéjjas dolgokat
2010. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én ugyanezt érzem

és bennem ez azért van, mert én haragszom rá.

ha megbánt a párom én egyenesen undorodok tőle, mégha magamban is tartom mi a bajom, mert nem akarok veszekedni, úgy teszek mintha minden rendben lenne, de a szexet nem megy bevállalni, mert belül gátolnak az ézelmeim, a harag, a düh, az undor.

szóval lelki bajokról lehet el kellene vele beszélgetni

2010. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus sablon szöveg ha van szeretője, mert az már kielégítette és otthon erre már nincs szüksége
2010. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám ilyen biztosan,h szeretője van... Lehet tényleg vmi lelki probléma okozza... Nem írtad pontosan mióta figyelted ezt meg,a kislány születése nem lehet az ok? Vannak olyan nők,akikre a szülés van ilyen hatással,és egy idő után újra kivánja... Szerintem mindenkép beszélj vele!! Sok sikert,szorítok!
2010. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tuti hogy lelki eredetű a dolog, meg szorongásoldó gyógyszereket is szed. Állítólag ezek is csökkentik a nemi vágyat rendesen... Legalábbis ő erre fogja. Persze mikor összejöttünk régen szinte csak a szex érdekelte már nekem volt sok...
2010. jún. 13. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért szedi a szorongásoldó gyógyszereket? Tudod az okát?

Egyébként ez a "Persze mikor összejöttünk régen szinte csak a szex érdekelte már nekem volt sok..." picit fura nekem... Lehet "kiélte magát"...

2010. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lődd le, frigó.
2010. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a pasiknak olyan könnyen megy.

ha idegesek, feszültek, akkor is megy a szex

sőt akkor is, ha nem szeretik a nőt, hanem egyenesen utálják.

irigylem őket.

javaslatom:

derítsd ki mi a baja, tegyél ellene

vagy dobd fel vmivel

ha egy nő örül, akkor megadja magát

2010. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy könyvben olvastam, hogy a pasi ne este a hálószobában kezdjen neki a több-kevesebb előjátéknak, ne ott és akkor mondja a feleségének, hogy szép, meg szereti, stb. Kezdje reggel a konyhában! Bókoljon teljesen aszexuális szituációkban, legyen testi gyengédség, ölelés, csók szex nélkül. És sok kedves szó. A ffinak a látvány a fontosabb, a nőnek az, amit hall. És fontos a kitartás, az a feleség, akinek évek óta nem udvarol már a férje, eleinte tuti gyanakvó lesz.

Ennyit a könyvről. Egyébként nagyon örülök,h van olyan pasi, aki ilyen helyzetben nem szeretőre vadászik vagy a válóperes ügyvédhez rohan, hanem elgondolkodik. Az igazi nőies nőnek szerintem akkor lesz kedve a szexhez, ha szeretve érzi magát és biztonságban a kapcsolatában. Nagyon szorítok nektek!

2010. jún. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!