Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Két hónapra el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Két hónapra el akarnak tőle szakítani! De én nem akarom. Szerintetek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Nagyvárosban lakom, és nem is olyan régen jöttem össze egy lánnyal, de nagyon szeretem, és ő is engem. Viszont anyám kitalálta, hogy amíg ő meg az újdonsült férje elmennek külföldre hosszú vakációra, na és nem egy helyre, ami abból állna hogy kedden elmennek, és augusztus közepe fele hazajönnek, addig én meg a 3 húgom lemegyünk falura nagymamához, mert én nem tudok a két kicsire felelősséget vállalni.Ami persze igaz is, de akkor miért nem elég, ha őket viszi le, én meg maradok otthon. Amúgy is meg tudom halni falun, már egy délután alatt, nem hogy majd 2 hónap alatt. És a barátnőmet is itthon kell hagynom.Most mit csinálhatnék szerintetek?
2010. jún. 13. 14:23
 1/9 A kérdező kommentje:
2 húgom.
2010. jún. 13. 14:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Beszéltél már erről velük?
2010. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaja...mondtam nekik én otthon maradnék, de annyit mondott anyám, hogy arról szó sem lehet, nem hagy egyedül, jó lesz nekem a mamánál...De nem lesz!
2010. jún. 13. 14:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szállj szembe anyudékkal. Egyrészt, ő lelép egész nyárra az új férjével, titeket meg lepasszol falura, ahol még a 2 kislány elvan, mert nekik még szórakozás a faluban sétálni meg tyúkokat etetni a kertben, de te már 18 vagy és szükséged van a nyárra, OTTHON. Nem a mamánál, főleg, hogy a barátnődet itthon kéne hagynod. És már nem is vagy 10 éves, hanem 18, szóval igazán itthonhagyhatna egyedül anyukád.
2010. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha 2 hónapra elválsz a barátnődtől akkor kiderül mennyire hűséges. Ez a kis távolság vagy jót tesz a kapcsolatnak vagy rosszat.

Vagy vidd el magaddal a csajt.

2010. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen...De amikor mondtam neki már, nagyon elegem volt, hogy akkor lemegyek, de minden pénteken feljövök, és hétfőn hazamegyek, annyit mondott, hogy nem finanszírozza azt, hogy egyedül menjek minden fele, csak egy csaj miatt. És mivel a mamának adja a pénzt, amit ránk szán, nem fogja hagyni neki, hogy adjon nekem:( Lehet, hogy nagyon véd, nem szemétségből csinálja, csak tudni akarja, hogy biztos helyen vagyok, de ez akkor is, hatalmas ki..ás:(
2010. jún. 13. 14:34
 7/9 anonim ***** válasza:
dehát felnőtt ember vagy :D
2010. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem ad pénzt, mutasd meg neki, hogy egyedül is el tudod tartani magad...keress nyárimunkát :)
2010. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám, hogy elvigyenek, és ha már elutaztak, hazaszöknék.
2010. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!