Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran "szabad" írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran "szabad" írni neki?

Figyelt kérdés

Az elvileg közszájon forog, hogy ha valaki sokat irkál a másiknak, az rászorulónak tűnik, ez pedig taszító ismerkedésnél.

Mi a helyzet távkapcsolatokban, ahol hetente, két hetente vagy havonta tud csak találkozni az ember a párjával ? Ott is van ilyen "jobb, ha napokra eltűnök", mutassam ezzel, hogy van saját életem ?

Azért kérdem, mert kezdem úgy érezni, hogy ennek igaznak kéne lenni egy már kialakult kapcsolatra is vagy nem tudom.... A barátnőm alig ír már. Oké, van élete, tanul, házimunka, gyerek (nem tőlem). Nekem is van életem, munka, házimunka és most továbbképzésen vagyok én is. Úgy sakkozok, hogy adjak életjelt magamról, pár jó szót azért írjak neki naponta, ha pedig beszélni is tudunk egy kicsit, az külön jó. Sajnos ő nem "töri össze magát" abban, hogy ennyit tegyen. Mindig azt mondja, nincs ideje rá. Megértem, hogy sok a dolga, nekem is sok a dolgom, de olyan nincs, hogy az ember nem tud leírni egy bővített mondatot. Kezdem azt érezni egy ideje, hogy inkább kedve nincs. Nektek mi a véleményetek erről ? Én viszem túlzásba?



2018. ápr. 28. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Ne tűnj el! Az én párom azt csinálta, vége is lett. Kell beszélni, amikor mindketten akartok, és engedi az időtök. Nem muszáj egész nap, de mindennap 10-30 perc telefon és minden sínen van. De az eltűnést ne játszd be. Inkább kevesebbet beszéljétek, de minden nap, minthogy több napig semmit, aztán sokat.
2018. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretnék egyes, mert érdekel a párom és szeretem tudni, hogy minden oké vele. Legalább ennyit. Ő neki "sok". Pár sort "tudunk" beszélni mostanában. Jeleztem neki, hogy ez probléma. Erre kapom, hogy "nincs neki ideje".
2018. ápr. 28. 12:10
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Kapcsolatban miért kéne egymással játszmázni? Hány évesek vagytok?
2018. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Múltam 30 ő múlt 24. Nem akarok játszmázni.
2018. ápr. 28. 12:14
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem tavkapcsolatban is minden nap beszeltunk a baratommal online, pedig talalkoztunk is majdnem minden nap. Nyilvan akkor csevegtunk online, amikor epp nem futottunk ossze. Azota nem beszelgetunk telefonon, miota egyutt lakunk es gyakorlatilag a napi 24 orabol 22-t egyutt toltunk.
2018. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Mi 3-4 hetente tudunk találkozni. Nincsen olyan nap hogy ne beszéljünk este alvásig néhány órát. Ha meg van valami fontosabb akkor napközben is írunk egymásnak vagy felhívjuk egymást telefonon. Ha eltűnne napokra a barátom, az nekem borzasztó rosszul esne, és nem azt jelezné ezzel, hogy van saját élete..

23N

2018. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem én viszem túlzásba azzal, hogy szeretnék vele naponta beszélni egy kicsit.
2018. ápr. 28. 12:33
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul gondolkodsz erről. Nem az írás mennyisége a lényeg, hanem az, hogy van-e téma.


Akivel nincs érdekes téma, az akkor is taszít, ha egynél többször ír. Akivel van téma, az bármikor írhat, akár naponta.

Rászorulónak akkor tűnsz, ha erőlteted a beszélgetést olyanokkal, akikkel nincs téma.

2018. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Emberfüggő is, van aki elfoglalt ember és nem szereti, ha zavarják, mert ténylegesen sok dolga van. Van akinek van ideje folyton csacsogni és nem bánja sosem, ha beszélgetést kezdeményeznek vele.
2018. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8 Lehet hogy félreértettem a kérdés (kissé félreérthető is). Párkapcsolatban abszolút normális, hogy naponta beszéltek. Miért tűnnél “rászorulónak” a barátnőddel szemben??


Nem tudom mi forog “közszájon”, de ez inkább távoli ismerősökre vonatkozik, hogy ne írkálj nekik sokat fárasztóan. Közeli barátokra és barátnőre semmiképp sem. Valamit nagyon keversz. Akkor ő most a barátnőd, vagy valaki akivel csak ismerkedsz?

2018. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!