Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz a nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz a nőkkel egy párkapcsolatban, miért van az, hogy számos nő uralkodni akar, és nem hagynak helyet semminek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Van ilyen a férfiak között is. Keress olyat, akivel nagyjából egyeznek az igényeitek.
2018. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Te választod őket, szóval ne rinyálj itt kérlek!

Egyébként lehet, hogy b..romságnak fogják találni egyesek, amit most írok, de aki hisz a horoszkópban, és aki oroszlán jegyben született, annak eleve ilyen a mentalitása, hogy szeret uralkodni.

2018. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Tanulj biológiát. A férfi igyekszik megdugni mindent, ami mozog - neki az a genetikai kódja, hogy minél több nővel párosodjon. A nőknek meg az, hogy úgy tud biztonságosan felnevelni egy utódot, ha a férfit magához köti.
2018. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2# a skorpio is ugyan olyan uralkodo.
2018. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A pórázon tartott kutya kevésbé kóborol el.
2018. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
#5 Ez valójában a lehető legrosszabb taktika :D Ponthogy szabadságot kell hagyni a férfinak és akkor magától akar maradni(vagy nem, de akkor úgy sem maradna, ha pórázra fogod). Én pl nőként sose szabtam meg semmit a barátaimnak, nem kéne olyan pár, aki csak azért nem csal meg, mert én úgymond megtiltom neki. Saját akaratából ne tegye, azért, mert szeret és tisztel.
2018. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6: Én nem mondtam, hogy ez a jó taktika. De a te taktikád se mondanám jónak. Te vagy az a típus, akit folyamatosan megcsalnak sunyiban, de sose tudja meg. És sose hagyják el, mert más mellett nem lenne ilyen könnyű félremenni.

Én inkább olyan kutyát választok, aki póráz nélkül se megy sehova mellőlem, mert nem igényli a szabadságot.

2018. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert felsőbbrendűek. Ezt látod az előző válaszokból is.
2018. ápr. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!