Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a barátnőm mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm mert gyerekesen viselkedtem nem tudott még egy esélyt adni, vajon tényleg szeretett? Ha igen miért nem tudott még esélyt adni hogy bizonyítsak neki? vajon bízott bennem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit tettél pontosan? ha leírnád, akkor talán tudnék segíteni.
2010. jún. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit csináltál?
2010. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meddig tartott a kapcsolatotok, és mit jelentett ez a "gyerekes viselkedés" a részedröl??
2010. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokban függ attól mit is csináltál...

Amúgy nem jelenti hogy nem szeretett, de az érzelmei ezek szerint gyengébbek voltak mint a tieid, van ez így

2010. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pld ott aludtam nála és be voltam tojva h az apja meg az anyja mit fog szólni, persze állandóan ezzel zaklattam őt, h kérdezze meg kérdezze meg, 26 éves vagyok ezt nem így kellett volna felfogni ő azt hitte h bennem megtalálta az igazit csak ez volt a bűnöm h gyerekes voltam semmi több kérdeztem tőle h több e bennem a jó mint a rossz azt mondta igen de nem tudott adni még egy esélyt nem tudom mit csináljak azt mondta ő neki már nem kell egy felmelegített kapcsolat de nagyon szeretett azt is mondta
2010. jún. 14. 07:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez elég átlátszó dumának tűnik a csaj részéről , szerintem ne reménykedj felejtsd el és én úgy gondolom a leírtjaid, alapján, hogy kamuzott eleget a csaj...
2010. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!