Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bizonyitsak mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyitsak mit tehetnék?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok a párom 19, ő szeretné ha kicsit felnőttesebben viselkednék, és ugy tudnék komminálni a szüleivel mint ahogy a saját családommal, mert én elég eleven vagyok, de ha idegenek közé kerülök megszeppenek..

Szóval szeretném neki bebizonyitanni hogy tudok érettebben gondolkozni, sokat viccelek, de mostanában mellőzöm őket.. de a gondolkodásomat még mindig nem érti:S:S mit tehetnék?


2011. júl. 26. 08:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Talán nőjjél fel!
2011. júl. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jó de elég nehéz, a baráti köröm is gyerek.. de ez nem is gond, hanem ha társaságba kerülök, hogy leplezzem a szégyenlőségemet? azt hogy zavarban vagyok?és h megszeppenek olyankor..
2011. júl. 26. 08:37
 3/14 anonim ***** válasza:

Ja csak ennyi!? Azt hittem, hogy gyerekesen nevetsz, hülyéskedsz is előttük.


A szégyenlősségen nem nagyon lehet segíteni, max ha bepiálsz.

2011. júl. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
NE AKARJÁL megváltozni, a kedvesed pont ezért kedvelt meg. Légy önmagad, 15 éves. Ne akarj másoknak megfelelni, ha gyerek vagy maradj az amíg teheted. A párod ne akarjon megváltoztatni, ha komolykodó társat akar, keressen idősebb lányt....Légy hű önmagadhoz....(Erik Knight)
2011. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jaj nem nevettek gyerekesen, ép ezaz előttük nem tudok oldodni ://
2011. júl. 26. 08:42
 6/14 A kérdező kommentje:
jó de én nagyon szeretem, képes lennék megváltozni miatta, nem akarom h elhagyjon, csak nem tudok hozzá kezdenni ://
2011. júl. 26. 08:44
 7/14 anonim ***** válasza:

hát igen fel kellene nőni,de ez nyilván nem megy olyan hamar...és nem is lenne értelme hiszen még csak 15 vagy.

Szerintem próbáld úgy felfogni a dolgot mintha szerepet játszanál, az adott körülményekhez és társasághoz próbálj alkalmazkodni,de próbáld egy picit fűszerezni a saját éneddel.


22/F

2011. júl. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát ez jónak tünnik, csak nehezen megy a megnyilás más emberek előtt: D
2011. júl. 26. 08:56
 9/14 Smartguy86 ***** válasza:

Már nem azért, de pont ő beszél, aki 19 éves létére egy 15 éves gyerekkel jár??? Beteg világ ez...


Ami a szégyenlősségedet illeti - csak te szüntetheted meg. Leplezni nem lehet, az kilóg, mint a lóláb:)... Adj magadnak bizalmat, legyél magabiztos, ha valami nem tetszik magadban, változz, vagy fogadd el, Ahogy van! csak te adhatod ezt meg magadnak, senki más!

2011. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret úgy ahogy vagy szerintem hagyd el!
2011. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!