Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz most velünk? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz most velünk? Hogy bírjam ki, mit tegyek? Működhet újra?

Figyelt kérdés
Két évesek voltunk barátommal nem rég. Ez elég hosszú idő. Tegnap bulizni voltunk, ittunk, és este nálunk beszélgettünk, mert volt ami nekem nem tetszett. A lényeg, hogy kijött belőle, hogy úgy érzi már nem úgy szeret mint régen, hogy néha úgy érzi, hogy nem szerelmes. Nem tudta megmagyarázni. Azt mondta, hogy azt tudja, hogy fontos vagyok neki és jó velem. Csak elő elő jön nála, az az érzés, hogy lehet, hogy már nem szeret. Mit tudok ilyenkor tenni? Teljesen ki vagyok borulva, tanácstalan vagyok, fogalmam sincs mit tehetnék, hogy jó legyen. Nem szeretném elveszíteni. Azt is mondta, hogy lehet, hogy csak bepánikolt, hogy úristen két év milyen hosszú idő... És mondta, hogy fél, hogy mi lesz ha egyszer tényleg az lesz, hogy tisztán érzi, hogy már nem szeret, és akkor hogy össze fog engem törni... De most nem ezt érzi, csak hogy néha néha úgy van vele, hogy lehet, hogy most nem. Akkor ez mi? Kérlek segítsetek, nagyon ki vagyok borulva. :( Azt tudom, meg szeretném menteni a kapcsolatot. Ő 26 én 19.
2010. jún. 13. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt már feltetted egyszer... Ott valaki szerintem rá is tapintott a dologra, hogy menekülni akar, ki akar szállni a kapcsolatból, de nem akar neked fájdalmat okozni, mert fontos vagy neki, de már inkább csak barát, mint társ.


Két dolgot tehetsz:

1. Elengeded és elfogadod, hogy ez már nem működik és jóban maradtok.

2. Megpróbálod valamivel feldobni a kapcsolatotokat. Bármivel amivel újíthattok, vagy felébresztheted benne a régi dolgokat és hátha...

2010. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, feltettem... És elnézést érte, de egyszerűen nem tudok mit csinálna, csak várni, hogy valaki segítsen... :(
2010. jún. 13. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Beszélj vele!Egy kapcsolatot egyedül nem lehet helyrehozni,ahhoz mindkettőnek akarni kell.Ha ő hagyja csakúgy kicsúszni a keze közül a dolgokat,akkor te megfeszülhetsz,nem lesz jobb a helyzet.

Beszéljétek meg,hogy hogy lehetne újítani,hogy ő is akarja-e.

2010. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ma reggel amikor felkeltünk is beszéltünk és napközben is, DU. 5-kor indult innen el. és azt mondta, hogy ő nem szeretne szakítani, és mikor megkérdeztem, hogy szeretne-e szeretni, azt mondta, hogy igen. csak tudnia kell, hogy szeret-e még... de azt hogy miből tudja meg, arról fogalma sincs.
2010. jún. 13. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezdjétek az egészet előlről.Nem viccelek.Újra randizgatás,eljárkálás olyan helyekre,ahova a kezdetekben mentetek.Ne találkozzatok mindennap,te legyél mindig csinos,mikor találkoztok,program legyen az,hogy látjátok egymást.Ő,ha teheti kedveskedjen valamivel a randikon.Haladjatok lassan,mintha újra felépítenétek,ami kettőtök között volt.Legyen izgalmas a nap,amikor végre láthatjátok egymást,adjatok esélyt arra,hogy hiányozzon a másik.Ja és a szexel is vájatok most,tényleg olyan legyen az egész,mint,amikor megismerkedtetek.
2010. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem találkozunk mindennap, mert elég messze lakunk egymástól és ő pedig dolgozik hétközben, így péntektől vasárnapig szoktunk együtt lenni.

én is gondoltam erre, hogy kezdjünk újra randizgatni... a másik, az szerintetek mennyire segítene, ha elutaznánk kettesben egy hétvégére valahova? egy kis apartmanba, valahova, ahol semmi ismerős nincsen, nincsenek szülők, rokonok, haverok... lehetséges, hogy elég erre egy hétvége?

2010. jún. 13. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy hétvége biztos,hogy nem elég,de kezdetnek nem rossz. :)
2010. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni,de ugyanebben a cipőben jártam 2 hónapja,és mi sajnos szét is mentünk...:S A srác teljesen elbizonytalanodott,időt kért,én persze adtam neki,de mint kiderült,ő már rég szakítani akart.Csak azt tudom mondani,hogy ha a pasi már nyíltan beszél erről,akkor már rég tudja,hogy mit akar,csak fél kimondani a lényeget.:(
2010. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!