Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszél más lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél más lánnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok, párommal 4 és fél éve vagyunk együtt, mindketten 20 évesek vagyunk, ő pár hónappal fiatalabb nálam.

Most a hosszú hétvége előtt, csütörtökön rairt egy lányra, aki egyébként a munkatarsa, és leepites miatt kirugtak.

Beszélgetnek beszélgetnek... Hosszú hétvégén baratomnal voltam végig, egy szót nem ejtett erről a lányról... A lánynak akivel beszélgetett, ugye megkerdezte barátomtol hogy mit csinál a 7vegen, és mondta, hogy dolgozik, ezért nem is fog tudni írni... - tehát ezzel én ugy gondolom, hogy letagad engem-

Meg volt, hogy képet kuldozgettek egymásnak és akkor írta rá a barátom, hogy aranyos és hogy 'pacek' kis fej...

Nem tudom, ilyen a 4ev alatt meg nem fordult elő soha, hogy más lánnyal ilyen módon beszéljen, és ebből az esik a legrosszabbul, hogy nem említ meg engem, mint barátnőjét, párját, hogy vele vagyok..

Másik, meg hogy szerintem nem fog megcsalni, amit nagyon is remélek, mert szerintem én azt nem bírnám ki :(

Miért beszél vele? Igazából nem is az zavar, hanem az a 2 dolog, amit leirtam, meg hogy neki ír reggel ha felkel, nekem meg nem :(



2018. máj. 2. 07:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Most miért kell bántani a kérdezőt? Senki sem tud neki válaszolni?

Elég baj hogy mással beszél a pasi,én ezt nem bírnám szó nélkül hagyni. Minek mással beszélni ha ott vagy neki te? Van valami rossz a kapcsolatotokban? Van elég szex? Lehet hogy az a baja.

2018. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Igen, eléggé gáz, hogy más lányokkal beszélget, és téged letagad. Vagy lehet, hogy mégsem. Ugyanis vannak olyan emberek, akik az egójukból élnek. Elég rossz tulajdonság, de ez fellelhető mind a férfiak, mind a nők oldalán. Simán elképzelhető, hogy a barátodnak nem jön be, csak imponál neki, hogy a csaj érdeklődést mutat iránta. Ezekben az esetekben szó sincs megcsalásról, de amint nyílttá válik, hogy a csaj többet szeretne, a srác leépíti, hogy van barátnőm, stb, es onnan vége. Fair ez a viselkedés? Nem. Érett? Nem. De Ő ilyen. Jól esik neki, hogy másnak is bejön. Természetesen ez csak egy forgatókönyv a sok közül. Viszont érdeklődnék, hogy amiket leírtál, ezeket honnan tudod?

2018. máj. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!