Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem képes értékelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes értékelni a párom, hogy tetszeni szeretnék neki?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, képtelen vagyok megfelelni a páromnak (30/F). Folyamatosan, ha pl. filmet nézünk, mondja, hogy az a ruha milyen dögös, meg ilyenek. Én pedig sokszor vettem hasonlót, és arcizma sem rándult, meg sem dicsért.

A legutóbbi esetet pedig még senkinek sem mertem elmondani... Akkor egy amcsi sorozatot néztünk, és az egyik csajon lévő élénk színű rúzsra mondta, hogy húúú, de jó, és nekem is megtetszett. Vettem egy hasonlót, és ezúttal észre is vette, csak beszólt, hogy neki ez a rúzs azon a 18-20 év körüli csajon tetszett, és 30-hoz közeledve bohóckodás az egész, nem kell papucskodnom neki. Többször mondott hasonlót, csak akkor nem direktbe rám, hanem a 30 körüli, gyerektelen, divatozó nőkre mondta, hogy ritka szánalom, hogy a külsejük élteti őket. Nagyon érdekel az öltözködés, heti 3x járok edzőterembe, étrendem is van, hobbi szinten sminkelek is, de valamiért nem vettem magamra ezeket a beszólásait, de most már kezdem.

Határozott, büszke nőnek ismer mindenki, nem is merem ezeket elmesélni senkinek, mert kezdem szégyellni, hogy eltűröm ezeket és görcsösen próbálok megfelelni neki. Már teljesen úgy nézek ki, olyan formában vagyok, mint az általa idealizált, ajnározott nők, de rajtam semmi sem érdekli őt.


Azt is megjegyzem, hogy a munkahelyi dolgaim sem érdeklik, a barátaimmal kapcsolatos dolgok sem, pedig én mindig figyelek rá, mindent megjegyzek, de ez egy másik probléma. Most arra lennék kíváncsi, hogy miért lehet ez, hogy nem tudok megfelelni neki sehogy sem külsőre, mikor elvileg nagyon jó nőnek tartanak, egy rakás férfi udvarol, ráadásul pont olyan dolgokkal is meglepem, amik neki tetszenek.


Már ott tartok, hogy elhagyom, mert ha kommunikálni próbálok vele, akkor azzal jön, hogy ne hisztizzek, semmi baj a kapcsolatunkkal.

Kezdek nagyon beleunni...


27/N


2018. máj. 2. 17:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos nem tudok neked elég jó választ adni. Valamiért nem törődik veled és ezt muszáj megbeszélnetek. Te törődsz magaddal ő pedig nem értékeli. Találsz jobbat,megérdemled a jobbat.
2018. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor felvázolom,te pedig figyelmesen olvasd:


Megnézi a fiatal pipiket->HA hasonlítani akarsz rájuk,nem érdekli->Ha igyekszel jó nő lenni,nem veszi èszre,sőt fikáz is->nem csak téged,mást is fikáz->lerombolja az önbizalmad. Ennek tetejében pedig kommunikálni SE hajlandó (ami a végső megoldás lehetne). Kb semmilyen kilátásod nincs affelé,hogy jobb helyzetbe hozd a kapcsolatod. Szerintem. Mert ha se a szép szó,se a komoly beszéd nem használ nem maradt semmi.

Mit tehetsz? Vagy belenyugszol és benne maradt egy ilyen emberrel egy céltalan,élvezhetetlen kapcsolatban,vagy elhagyod és keresel normálisat. Nem lesz nehéz nala normálisabbat találni...


(Nagyon ritkán javaslok szakítást,nem ez a jellemző,de ez így kilátástalan)

2018. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
2: +1 sry :(
2018. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen szólva, megunt téged.Hiába próbálsz más lenni, akkor sem leszel már neki érdekes.Nem túl biztató a jövőre nézve.Változatos testre(ekre) vágyik, amiket szintén megunna egy idő után.

Én elgondolkodnék azon, van-e ennek a kapcsolatnak értelme.Most nagyon úgy tűnik az érdektelen viselkedését nézve, hogy nincs.

2018. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azt ki is felejtettem, hogy volt olyan, hogy azzal jött, milyen nehéz lenne nekem ennyi idősen most párt találnom, nem jutna már ki nekem a friss szerelmesek életéből, mint mondjuk 5-6 évvel ezelőtt...
2018. máj. 2. 18:05
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az van, ha az egyik fél jobban pörög egy kapcsolatban, az lesz a vesztes. A pasid már megnyerte az egészet, de viszont ez vissza is hat rá. Egyre érdektelenebb leszel számára, először csak gondolatban, később pedig a valóságban is keres egy másik nőt. Ha a pasid ugrálna körbe, akkor az a számodra lenne unalmas. Vagyis mindig az a fél teper, amelyiknek jobban tetszik a másik. Hát ez törvényszerű, Nálad is ez van.
2018. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

Leszarom ha lepontoztok, de ez annyira nem fair! Osszetennem a ket kezemet ha ilyen baratnom lenne aki ennyire igyekszik minden tekintetben, sot!

Nekem volt baratnom aki reggel sietett sminket rakni magara, hogy tetszen nekem, aztan szepen utanamentem es azt talaltam mondani neki, hogy ne igyekezz, felesleges, nekem igy is szep vagy ;) ^^


Nem volt szivem vajkalni a multjaban (feltepni a dolgokat), de gondolom ott is hasonlo parja lehetett akinek gorcsosen probalt megfelelni. En ha szeretek egy not, akkor kocosan es smink nelkul is odavagyok erte!


Tudom, szinglisiras! :|


ps: mutasd meg ezt az irast a parodnak nyugodtan, haddd legyen lelkiism... ja varjal, van olyan neki? :|

2018. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért tetszenék neki kevésbé, én neki az első barátnője vagyok, sosem érdekelte igazán a nőket, és feleannyit sem ad magára, mint én. Engem pedig sokan egyenesen "top kategóriás" nőnek tartanak, az a minimumm hogy csinosnak, szépnek.
2018. máj. 2. 18:08
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Mi lenne ha te is azzal furkálódnál,hogy ő mennyire igénytelen,nem ad magára,nem tetszik neked? Ha meg megkérdezi mi a bajod akkor pedig elmondod,hogy az ötletet tőle vetted. Talán ez az utolsó gondolatébresztő,de még mindig azt mondom,hogy szakíts.
2018. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a dolog.Nem szeret.
2018. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!