Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszeni akar másnak a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszeni akar másnak a párom? Esetleg meghódítani valakit?

Figyelt kérdés
1 éve együtt vagyunk, együtt is élünk. Már egy ideje nem szépítkezett ennyit, edzésbe fogott, hogy még feszesebb legyen a popója, a combjai stb... szájfényt is használ, hajat vasal... régen meg arra is lusta volt, hogy megmossa az arcát vagy leguggoljon most meg 20 guggolás az alap neki... nem értem, de elég gyanús nekem, mikor rá kérdeztem azt mondta neked akarok még jobban tetszeni. van valami más a dologban? érdemes figyelmesnek lennem újabban?
2011. nov. 9. 08:49
 1/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ez semmi jóval nem kecsegtet... :D Valószínűleg nem neked akar mégjobban tetszeni, de majd kiderül!
2011. nov. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont neked próbál imponálni. Pl. úgy érzi, hogy ellaposodott a szex, és próbál valamit javítani.

Egyébként ezek a dolgok mind a személyes közérzet részei lehetnek, szóval lehet hogy csak jól akarja érezni magát a bőrében.

Persze leht hogy más van a képben.

2011. nov. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tartsd nyitva a szemed. A legtobbszor egy hajvaltoztatassal/hajfestessel kezdodik...
2011. nov. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 napietus ***** válasza:
inkább örülnél a pozitív változásnak, hogy ad magára...úgy bírom ezt. ha slampos, az a baj, ha csinos, az: vedd le a sapkád-miért nincs rajtad sapk?
2011. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hophop!!Udvarló a láthatáron,legyél résen!
2011. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!