Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg a lánnyal :...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a lánnyal : meg kell próbálnunk a dolgot, különben én nem fogok soha az életben lekopni róla?

Figyelt kérdés

nem akarok egoista lenni: ügyesebb, okosabb, szenvedélyesebb, kitartóbb, bátrabb, erősebb (lelkileg egész biztosan), mint a többi srác - persze van hátulütője, közel sem vagyok egy szupervonzó fiú, sem pénzeszsák, néha elég durván kijövök a sodromból, előfordul, hogy türelmetlen

szóval ilyen kolerikus gyerek

mellettem unatkozni sem lehet, mert elég váratlan dolgokat szoktam művelni, tucatnyi dolog érdekel, és én általában megteszem azt, amit szeretnék, nem picsogok, hogy jajj, most ez van, most az van

van egy lány, majdnem összejöttünk, aztán mégsem, a lényeg, most azt akarja (vagy félelemből, vagy szimplán csak kényelemből, vagy mindkettőből, vagy más okból, lényegtelen), hogy tűnjek el az életéből, én viszont, mivel nagyon jól kezdődött a kapcsolatunk, és köbö minden jel arra utal, hogy jó páros lennénk, nem hagyhatom ezt - semmilyen áron

jó sokat szoktunk veszekedni, de ez az ő hibája nem az enyém (gyerekesen reagál, viselkedik)

a lényeg: legalább megpróbálnánk az egészet, csak ennyit akarok!

mondom, kettőnk közül ő a zakkant hogy ellenkezik a jó iránt, és nem is igazán értem, hogy miért?

szeretem, ha egy lány ellenáll, de ez már több a soknál!!

amiket csináltam, ahogy csináltam, annak a töredéke alatt legalább 3 lányt szereztem volna meg!

ráadásul tiszta szívből szeretem!!

hogy értessem meg vele?

már egyre látványosabb dolgokat csinálok, hogy végre nyíljon már fel a szeme!!

mit tegyek még?

addig úgysem fogok leállni, amíg nem lesz az enyém!

mikor érti ezt meg?


2010. jún. 13. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
68%

Egoista paraszt,, Ilyen gondolkodásmóddal soha sem lesz barátnőd, ő is meglátta milyen vagy, és ez taszítja!


18L

2010. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
67%
A büszkeséged a legfontosabb.
2010. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
95%
Te meg hogy fogod megérteni, hogy ő nem akarja megpróbálni, bármit is teszel?
2010. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 A kérdező kommentje:

nem vagyok egoista, hidd el

elismerem, ha hibázok, és képes vagyok a bocsánatkérésre, hibáim belátására!

2010. jún. 13. 22:06
 5/108 A kérdező kommentje:
de hát akarja - mondom, hogy mindkettőnknek jó lesz!
2010. jún. 13. 22:07
 6/108 anonim ***** válasza:
72%
Egoista öntelt paraszt. Szerintem felfigyel rád ha pl. felgyújtod magad...
2010. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 anonim ***** válasza:
98%
Nem te döntöd el, akarja-e.
2010. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/108 A kérdező kommentje:

ne haragudjatok, de én ezt nem magamtól találtam ki!

tapasztalataim mutatják, hogy mi itt a dörgés

inkább azt mondjátok meg, hogy mit tegyek, hogy belemenjen végre?

2010. jún. 13. 22:09
 9/108 anonim ***** válasza:
94%
Jobb lenne ha békén hagynád,és nem pszichológiai esetet játszanál ebben a helyzetben.
2010. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 anonim ***** válasza:
93%
Te mikor fogsz végre rájönni, hogy nem kellesz neki? Ne legyél már ennyire nyomi. :D Legyen egy kis büszkeség benned, hogy ha nem akarja, akkor nem és lépj szépen tovább. Sosem fog megszeretni, ha mindenáron rákényszeríted magad. Ezzel csak azt éred el, hogy megutál. Van annyi lány még, aki biztosan értékelné a te szerinted tökéletes lényedet...
2010. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!