Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy újra figyelje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra figyeljen rám?

Figyelt kérdés

9 ève vagyunk együtt a párommal.Az elejèn nagyon figyelmes volt egy rossz szót nem szólt.Nőkènt bánt velem. De telt az idő ès èszre vettem hogy igazából csak èn ölelgetem stb. Kiment dolgozni külföldre 1 èvre ès èn közben megismertem valakit,aki iŕánt többet èreztem.De hagytam a dolgot mèg a munkahelyem is ott hagytam,hogy ne legyek a közelèbbe. Párom megtudta megigèrte hogy jobban figyel rám stb. Leszidta a csillagokat az ègről. Mert igen egy-kèt hètig törödött is velem utánna semmi.

Ma már nincs semmi köztünk jóformán. Ès az a legdurvább hogy azt mondja ez ennyi idő után termèszetes.Hozzáteszem,hogy 29 èves vagyok.

Havi 1 szex van. Kifele fordulva alszunk el,semmi intimitás,semmi ölelès,szinte beszèlgetés sincs csak veszekedès. Olyan dolgokkal bánt amikkel eddig soha. Úgy èrzem átvert ès most nagyon biztonságban èrzi magát. Mit tehetnèk hogy újra figyeljen rám?


2018. máj. 8. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Ha nagyon együtt akartok maradni, akkor menjetek párterápiára, de szerintem ebből már nem lesz semmi.
2018. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! A párterápia hogyan zajlik?
2018. máj. 8. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért és meddig bxod még az életedet egy ilyen önző bunkóra?


Szerintem még ma lépj ki ebből a fostengerből, vagy készülj fel az örökös hullámvasútra.

Szólsz neki, átmenetileg jó lesz, aztán megint letoj, meg suttyó mód viselkedik.

Szólsz neki, visszavesz belőle, aztán ismét kezdi...


Barátnőm már 6-7. éve tengődik egy ugyanilyen kapcsolatban, ahol a pasi hol normális pár hétig, aztán iszonyú bunkó, de nem hagyja el, mert... kapcsolatfüggő kis hülye, inkább elcs.szte az EGÉSZ fiatalkorát egy tulokra, és még ki tudja, meddig lesz vele - holott csak szenved a "kapcsolatban".

2018. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!