Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek normális az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek normális az ha újra összejöttök az exetekkel de az csak egy ember előtt nem mer felvàlalni?

Figyelt kérdés
Van egy làny baràtja akit nem szeretek és sajna az pàrommal lakik egy albérletben, de lassan el fog költözni. Viszont a pàrom miatta nem mert felvàlalni előtte mondvàn akkor jobban marnànk egymàst és jobban tudna àrtani a kapcsolatunknak. De mondta mindenki màs mellett fel mer vàlalni. Mondtam neki ez nem normàlis dolog és hogy elegem van abból a nőbőlés sajna így is tönkreteszi az életemet. Sterintetek normàlis ez a dolog hogy a pàrom így viselkedik? Sajna ràadàsul védi is a nőt pedig sok kàrt okozott már nekem.

2018. máj. 1. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te ugye a lány vagy? Hát mert barátság extrákkal van. Nekem is voltak lánylakótársaim 2évig,próbáltuk de nem bîrtuk ki. Megvolt 2. 3adik a barátnőm volt.
2018. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem csak lakótárs! Ha nem lenne semmi köztük, akkor nem ez lenne. A csaj is biztos azért tett neked keresztbe párszor, mert rá van mozdulva a pasidra.

El kell döntenie kit akar, őt vagy téged.

2018. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Semmi közük egymàshoz a csaj éppenséggel nem rég vàgta hozzàm hogy randira megy mikor a pàromhoz jöttem előtte meg volt pàrja
2018. máj. 1. 20:22
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak a csaj pasija kidobta de ők ketten soha nem jàrtak és nem volt köztük semmi csak egyszerűen össze vesztünk a csajhal és a pàrom utàlja a cirkuszt
2018. máj. 1. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha...és honnan tudod h nincs köztük semmi? Mert a pasid azt mondja? Ugyan kérlek...
2018. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy éppen párjuk volt még nem jelenti azt, hogy nem történt semmi köztük. Szerintem naiv vagy.
2018. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont azért mondta,hogy randira megy,hogy tereljen
2018. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A pasim nem szojott hatudbi a csaj annál l inkàbb ő inkàbb had ne mondjam micsoda.
2018. máj. 7. 23:47
 9/9 A kérdező kommentje:
A pasim nem szokott hazzdni inkàbb a csaj mert azt is letagadta otthon volt a pàrom mikor elmentem hozzá csak épp nem ő nyitott ajtót utàl engem és még ezzel is keresztbe akar tenni de nincs esélye rà amugy meg a pasim engem vàlasztott egy ideje ők mindig is csak baràtok voltak semmi több
2018. máj. 7. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!