Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, hogy egy szép, okos, jogásznak tanuló, kifejezetten jól öltözködő 23 éves lánynak még soha az életben nem volt pasija, pedig szórakozni is jár?

Figyelt kérdés

El sem hiszem,ha nem tőle hallom,de még sosem volt fiúja.

Nem hogy tartós kapcsolata,alkalmi sem.


2018. máj. 8. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Lehet aszexuális, prűd, vallásos, elviselhetetlen a személyisége vagy titkon leszbikus. Nekem az ilyesmi nem lenne szimpatikus, valami tuti nem kerek nála, ha gyakorlatilag 8 éve “beavatott” korban van, ha 15 éves korától számoljuk, mégsem érdeklik semmilyen szinten a fiúk. Nem akarok előítélkezni, de én aggódnék a tapasztalatlansága miatt, ha komolyabbat akarnék tőle.
2018. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Nincs ideje, tudod mennyit kell tanulni a jogi egyetemen? A legtöbb egyetemista azért nem kezd komoly kapcsolatot, mert nincs ideje rá. Én is most elkezdtem komolyan érdeklődni egy lány iránt és rá kellett jönnöm, hogy nekem hiába van a kelleténél több szabadidőm, neki nincs és nincs ideje arra, hogy találkozzunk, mert így is szarul áll. Mondjuk minden ember máshogy tudja beosztani az idejét, én nekem azért van kellő mennyiségű szabadidőm, mert amikor óra van akkor bejárok és figyelek, de ez nem minden órán megoldható, mert van amikor az 1000 oldalas jegyzetből leadnak 100-at a maradékot meg tanuld meg magadtól. Szóval az idő, idő, idő.
2018. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

#2 Jaj hagyjuk már. Egyik szaktársam nyelvi szak mellett csinálja a jogit és barátja is van.


Persze ez nem jelenti azt, hogy mindenkinek akarnia kell egy kapcsolatot, szingliként is szép az élet, de neki ezek szerint gimiben sem volt semmi, ha alkalmi sem, akkor szűz is. 23 évesen ez nem egészséges dolog egy szexuálisan aktív korban lévő embernél...

2018. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nyáron nincs egyetem, illetve 18 éves koráig nem volt egyetemista.
2018. máj. 8. 17:05
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem akarok tőle semmit,lány vagyok,beszélgettünk csak.

Egyik exem orvosira járt, érdekes, neki volt ideje kapcsolatra,pedig az orvosi még nehezebb,mint a jog és jól is csinálta.

Nem a tanulás miatt lett vége.

2018. máj. 8. 17:07
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Én is ezt mondom, a suli/munka soha nem valós kifogás, mindenkinek van szabadideje. Valami nem stimmel a lánnyal :D
2018. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
szomszéd srác csaja magyar BTK mellett nyomja a jogot és nagyon komoly kapcsolatban élnek.
2018. máj. 8. 17:11
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Na és, ha már itt tartunk, neked van pasid?
2018. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

a)Jogosan ugyan,de akkorák az igényei kinézetre,hogy azt ember meg nem ugorja és neki kb. csak fiatalkori Val Kilmer vagy Antonio Banderas jöhet szóba.Azért a magyar átlag nagyon nem ilyen.


b) nem mernek hozzá közeledni,mert azt hiszik,biztosan van valakije.


c)elviselhetetlen


d)aszexuális


e)leszbikus/biszex,csak nem vállalja fel

2018. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Van,pedig én sem tötyögöm végig az életet.

De nem is az a fura,hogy aktuálisan nincs pasija 23 évesen, nekem is volt hosszabb kihagyásom is, hanem az, hogy még sosem volt.

2018. máj. 8. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!