Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudtok ajánlani egy kifejezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ajánlani egy kifejezetten jó szexológust?

Figyelt kérdés

A következő miatt lenne szükségem erre; összejöttem az exemmel, akivel a szakításunk után egyáltalán nem voltunk jóban, sőt, akkor még a hátam mögött ilyeneket mondott, h rossz vagyok az ágyban, béna vagyok, stb. Csak azóta eltelt egy kis idő, ő is sokat változott, én is sokat változtam és barátok lettünk... Amelyből később kapcsolat lett. Mondta, hogy csak vagdalkozott, nem kellett volna komolyan vennem, amit mondott, csak nagyon gyerekes volt és így tudta feldolgozni azt, hogy szakítottam vele. Ezért őszintén bocsánatot is kért. Nagyon friss kapcsolat, nemrég jöttünk újra össze. Van egy nagy gond. Szex közben beugranak azok a dolgok, amiket mondott a hátam mögött és tudat alatt el is hiszem ezeket. Hogy nem vagyok jó az ágyban és lekókadok. Mondta a barátnőm, hogy megérti és türelmes velem ezzel kapcsolatban.. Tudja, hogy ezt ő okozta nekem, de nem tudja, hogyan segítsen, de ha én tudom, mondjam, nagyon szívesen segítene. Arra jutottunk, hogy én sem tudom, hogy ezen hogyan lehet segíteni. Valamiért mégis szeretnénk együttmaradni, és mindketten úgy látjuk, hogy ez a probléma megoldható, orvosholható... Viszont arra jutottunk, hogy lehet, hogy egy szexológushoz kéne fordulnom, aki tud olyan módszereket ajánlani nekem, amivel át tudnám segíteni magam ezen az akadályon. Az a helyzet, hogy érzelmileg és intellektuálisan már egy síkon mozgunk, viszont a szex az előbbiek miatt nem megy. A vonzalom mindkét részről megvan, ezért is lenne megoldható a dolog, legalábbis mi így gondoljuk.


Szóval egy olyan szexológusra lenne, aki tényleg nagyon ott van szakmailag és empatikus... Szerintem egy ilyen jellegű dolognak az utóbbi is nagyon fontos. Egy nagyon megbízható szakemberre lenne szükségem. Tudnátok ilyet ajánlani?



2017. júl. 10. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem lesz egyszerű dolog......ehhez tényleg nagyon jó szakember kell, ha lehet férfi. Sajnos nem mindig tudod kontrollálni a sérelmeket, ezek olyanok minta rossz álmok, reflex szerűen működnek és marha nehéz kitörölni. Lehet hogy inkább pszichológus segítségét kéne kérned.....de ezt a szexológus is tanácsolhatja.

Ha én kerülnék hasonló esetbe, akkor lehet hogy átmenetileg bevennék egy kis adag Szildenafilt, mert az megoldja az ilyen jellegű problémákat.

Nekem egy nagyon komoly baleset volt és majd 1 évig képtelen voltam merevedésre is, kellett a segítség és teljesen helyre jöttem, szerintem jó döntés volt.

2017. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló: köszönöm a tanácsot! :) Szexológusra azért gondoltunk, mert elvileg az olyan szakember, aki szexuálpszichológiára van szakosodva, gondoltuk, hogy egy ilyen szakember tud speciális módszereket alkalmazni. Igen, erre én is gondoltam, hogy ez nem lesz egyszerű feladat, sőt... A tablettában nem igazán hiszek, mert sztem az csak "drogként" használna, a tüneteket kezelné, de nem gyógyítana ki a dologból. De egy próbát megér. 2500,- Ft-ba kerül, ez még olcsóbb, mint egy szexuálpszichológus, ha ezzel a pszichés rész is megoldódik. A te esetedben érthető volt, szervi okai voltak, hogy nem működött a dolog, neked erre volt szükséged, teljesen érthető. Nálam pszichés okai vannak a dolognak... És félek attól, hogyha befejezem a használatát, akkor megint kókadni fog, aztán ki tudja... 2.500,- Ft nem sok, érdemes kipróbálni.
2017. júl. 10. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:

"így tudta feldolgozni azt, hogy szakítottam vele"

Több szempontból is tévedés.

Ez nem egy feldolgozás. Ez egy feldolgozatlanság megnyilvánulása. Feldolgozottság állapot bőven megnyugvás után van. Itt nem volt nyugalom. Fájdalmai voltak s kapcsolat rossz léte miatt, nem volt jó szex. Ennyi. Ez egyikőtök hibája sem s mindkettőtöké, mert ti nem voltatok elég szeretet alapúak, és tudatosak kapcsolatban.


"Szex közben beugranak azok a dolgok, amiket mondott a hátam mögött és tudat alatt el is hiszem ezeket"

Tudatos gondolkodás. Kész tényekkel érvelve megérted, nincs úgy, hozzáállásod megváltozik, érzelmeid átalakul, negatív tudatalatti csökken. E tényeknek ilyeneknek érdemes lenniük.: Kapcsolat ment tönkre, így mint minden, szex is töredékére csökkent. Mint ahogy mindennek, elme határozza meg, mennyire jó. Szex nem volt jó, mert kettőtök közti kapcsolat rossz volt. Emiatt tapasztalta ezt, de ezt nem tudván, úgy adta elő, mintha te hibád lett volna, hogy fájdalmat okozzon neked, mert te is fájdalmat okoztál neki(, legalább is ezt hiszi, mert ugye csak önmagunknak tudunk fájdalmat okozni). Ilyen e természet. Megvédi magát. De tudatosan sokkal jobb önvédelmi utakat lehet alkotni és persze ily esetekben megtanítani tudatalattinak, nincs mitől megvédenie magát."

Miután te saját gondolatmeneteddel, megértetted, nem is létezik jó vagy rossz szex, hisz minden relatív és 100%osan elmében dől el milyensége, csak nevethetsz valótlanságon, miszerint régen rossznak tartott. Sose tartott annak. Ez nem is létezik.


Ezt rendszeresen gondold végig.., pl naponta... 10X juttasd eszedbe és adj magadnak pár percet, míg aktívan teljesen eltünteted rossz érzetet. Ezzel pár hét alatt véglegesen eltünteted e hiedelem alapú negatívot.


... első lépés fejlődés felé.


"Tudja, hogy ezt ő okozta nekem"

Rosszul tudja. Többet kéne tudjatok elme működéséről, természetről.


Minden probléma megoldható. Mind.


Ha érzelmileg jó helyen vagytok, minden lábaitok előtt hever.


Szexológus mást csinál. Ez pszichológia téma. Írj rám s segítek.

2017. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdekes amúgy, amiket írsz.
2017. júl. 11. 10:11
 5/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok

A 3 válaszoló jókat ír, de szerintem nem férfi, itt nem a feldolgozatlansággal van a probléma, hanem sokkal inkább a teljesítéskényszerrel. Félsz hogy nem fog jól működni és beigazolódik a korábbi állítása, jön a stressz és nem tudsz teljesíteni.

Az egy borzasztó érzés, amikor az ember azt tapasztalja, hogy a partnere szeretne szeretkezni, de neki nem megy. Tökéletesen egyet értek azzal, hogy ez fejben dől el, a hormonok jó részét az agyunk irányítja, de az is előfordul, hogy a testünk nem úgy viselkedik ahogyan azt szeretnénk. Ha kétségeid vannak amiatt, hogy a következő szex alkalmával újra le fogsz kókadni,akkor kell a segítség, hogy lássad,tapasztald képes vagy rá. Ha megtapasztalod, akár egymás után többször is, vissza fog térni az önbizalmad, nem kell még egyszer átélned a kiábrándultság érzését. Nem fogsz hozzászokni, ha nincs szervi rendellenességed, keringési problémád,akkor hamar helyre fogsz jönni, sportolni kell és helyesen táplálkozni. Nem kell kapásból 100mg kezdeni,mert az egy lónak is elég lenne, a negyede is bőven elég, de van más hatóanyagú szer is. beszélj egy szakemberrel!!!!

2017. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó (aki am 1. :)): köszönöm. Nem szervi okai vannak az erekciós problémáimnak. Pszichés. Sportolok, elég tisztán táplálkozom. Amikor szakítottam az exemmel, akkor volt egy jó pár lánnyal dolgom, nem volt probléma. Most összejöttem az exemmel, nagyon vonzódunk egymáshoz, de az agyam együttlét közben rosszul működik :/ Kipróbálom azt a szert, amit írtál. Sztem 3-4 alkalommal beszedek ilyet. Ha utána szer nélkül nem megy, akkor pszichológus fog játszani. Köszönöm még1x a jó tanácsokat! :)
2017. júl. 11. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!