Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő vagy pasizás mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő vagy pasizás mellett prosti? (Több infó lejebb)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy sokan miért mennek prostikhoz ha kapcsolatban vannak? Miértmegy valaki prostihoz (legyen lány vagy fiú)miért csalják meg egymást? Illetve aki csinálja ezt letudná írni mégis miért csinálná?(Nem banda

háborút szeretnék kirobbantani pusztán csak mind a két részről normális érveket. Illetve van aki megbánta de tovább folytatta a kapcsolatot?



2018. máj. 9. 04:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csináltam ilyet soha egy kapcsolatban mivel mindig is volt gerincem illetve becsületem de amire én gondolni tudok nagyon erősen hogy egy ember miért tenne ilyet az azért mert szexuálisan valószínűleg nem élte ki magát,túl hamar menekült bele a kapcsolatba vagy egyszerűen kíváncsi az új dolgokra.
2018. máj. 9. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi én sem tenném ment a zöld pacsi ;) további véleményeket is szivesen olvasnék
2018. máj. 9. 05:15
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Én annak idején csaltam, igaz nem prostival (azóta nem és nem is fogok). Az oka kettős volt, egy részt "szexmegvonás" + 0intimitás + megbeszélni nem, csak veszekedni lehetett róla. Fiúoldalról első kapcsolat, tapasztalatlanság és attól való félelem, hogy nem lesz többet párom, mert nyilván azért vagyok elutasítva, mert szar vagyok minden téren. Egy buli után, random csoporttársal részegen lefeküdtünk. A leckét megtanultam, ilyen már ezért nincs is.

Házas még nem voltam, csak hosszabb kapcsolataim voltak, de házasságban, ha már van vagyonközösség, netán gyerek is, akkor ez a para gondolom hatványozottabb és ott már nem lehet olyan könnyen azt mondani, mint így, hogy ha nincs punci nekem minden 3. nap, akkor lépek, mert mindenem amim van, amiért dolgoztam, elveszítem. Persze, lehet mondani, hogy most ez miért nem éri meg, hogy a szerszámot a gatyában tartsam, de a nőnek miért nem éri meg, hogy ő az övét kiengedje a gatyából/bugyiból néha. Az, hogy a hapsinak hiánya van, gyakoribb, mint a nem éltem ki magam, vagy kell a változatosság szerintem. Legalább is itt magamból tudok kiindulni, nem más punci kellett, hanem az asszonyé és mininum 1-2 hetente egyszer, hogy a "havi baja" én vagyok az nagyon nem volt gyere be. Döntse el mindenki, hogy mi miért nagy ár, de ha egy punci nem éri meg, hogy menjen a házasság a kukába, akkor bizony feleségek, nem árt kicsit aktívabbnak lenni.

31/f

2018. máj. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pacsi ;)
2018. máj. 9. 05:32
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Amiről kérdezel az ritka jelenség. Akik prostihoz járnak azoknak még baràtnőjük sem volt, maximum ha a marokmarcsát annak veszik!


Pont azért vesznek igénybe pénzes szolgáltatást mert alkalmatlanok normál úton megkapni egy nőt.

2018. máj. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Azért nem minden fekete vagy fehér


Barátnő mellett is lehet prostizni vagy megcsalni. Ennek több oka lehet.

Lehet hogy jól megvannak, de szextéren nem passzolnak. A másik fél (mivel férfiakat kérdeztél így a nő) nem igazán megfelelő szex téren (olyan mint egy bot, mindig minden fáj stb) vagy éppen nagyon prűd (nem kakira gondolok) ezt értsd: pl undorodik a testnedvektől, utálja ezt meg azt a pózt, nem akar a másik fél kedvére tenni, önző stb.


Ha ebbe belegondolsz hogy férfi oldalról azért teljesíteni kell (vagyis legalább lökdösni) ami azért fárasztó egy idő után. Általában a férfiak ,,perverzebbek" mint a nők így egy nagyon prűd nő azért nem épp a legjobb választás egy átlag férfinak. Illetve ezek elég ,,lohasztóak" is tudnak lenni.

Emellé pedig lehet még a kevés szex is probléma vagy az intimitás jelentős csökkenése.


Én nem csináltam semmi hasonlót, nincs ilyenben tapasztalatom de kb ezek szoktak történni, illetve a kapcsolat ellaposodása is ok szokott lenni (vagy fizikai jelentős változás ami a vonzalommal függ össze).

Én olyanról még nagyon nem hallottam, hogy valakinek a párja karbantartotta magát, volt az igényeknek megfelelő mennyiségű szex (valamennyi "perverzséggel") és nem hagyta el magát, azoknál lett volna ilyen probléma.

2018. máj. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Ja igen és annyit még

Az is problémás ha a problémákat nem lehet megbeszélni... mert akkor nincs mit javítani. Aztán egyszer csak kitörnek.

Illetve a ha túlzottan frusztrálják a másikat sem tesz jót a dolognak.


Amúgy inkább hagyja 2 ember egymást mint csalja meg én amellett vagyok, de van a megszokott ,,rossz" amihez sokan ragaszkodnak. Emiatt nem olyan könnyű a dolog számukra:)

2018. máj. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ment a zold pacsi mindenkinek ;) (Koszonom az ertelmes erveket )
2018. máj. 9. 07:02
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Mi férfiak vágyunk a változatosságra. Biológiailag úgy vagyunk kódolva, hogy minél többfelé szórjuk a magvainkat, hogy minél több nőstényt termékenyítsünk meg és ezáltal fenntartsuk a génállományunkat.


Ez a biológiai örökség az, ami okán a férfiak vágynak arra, hogy minél több nővel legyenek. Azonban a komoly kapcsolat mellett a szerető tartása több okból sem opció sokaknak. Első okként például sokan nem olyan vonzó férfiak a nők szemében, hogy találjanak olyan nőt, aki hajlandó lenne velük kizárólag szexkapcsolatra lépni mindenféle elköteleződés nélkül. Hazudozni pedig hosszútávon megint csak idegőrlő, a lebukás veszélyével élni sokáig nem lehet.

Így maradnak a prostituáltak, akikről a férfi tudja, hogy hallgatni fognak.


A férfi érzelmileg monogám. Testileg vágyik a változatosságra.

2018. máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

No vagyok, egyszer voltam prostinal aminek tobb oka volt, az egyik az h ki akartam probalni milyen egy feka pasival riziko nelkul (azaz semmit nem tud rolam, nincs drama, nincs esely arra h kipattan a dolog) mareszt azert mert akkoriban szexmentes volt a hazassagunk.


Azota is az egyik legjobb elmenyem, akarhanyszor eszembe jut mindig jokedvu leszek, egyszer sem bantam meg es orulok h megtettem annak ellenere h nem voltam biztos abban h ugy nez ki mint a foton es abban sem h nem valami rablasrol van szo:-)))

Eletem egyik legjobb dontese volt, de rendszert nem csinalnek belole:-))

2018. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!