Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti szoktatok flörtölg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szoktatok flörtölgetni párkapcsolat mellett?

Figyelt kérdés
Ha szeretitek a barátnőtöket szoktatok ilyeneket csinálni? Ha igen, miért?
2018. máj. 8. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Már 2,5 éve nincs kapcsolatom. Nem is emlékszem, hogy milyen.
2018. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt rá példa. Csúnya dolog vagy sem, jól esik ha az ellenkező nemű növeli kicsit az önbizalmunkat, akkor is ha van elég. De nem úgy kell elképzelni hogy bepróbálkozok mintha nem lenne barátnő, meg szándékosan keresem ezeket a szitukat, hanem ha a nő nyit akkor egy minimális szinten belemegyek a játékba. Ezekre max néhány percig emlékszek...a barátnőmet meg jóesetben szívből szeretem, szóval lehet érezni a különbséget a kettő között. Hozzáteszem még sose csaltam meg egyiket se.

23/f

2018. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem szoktam


amikor az exemmel szar volt a kapcsolatom akkor sem tettem, nem feltétlen attól függ, hogy mennyire szeretem a barátnőmet, nálam alap, hogy nem flörtölgetek

2018. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, világ életemben szerettem és csináltam, de nyilván egy bizonyos határig.
2018. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!