Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek vele, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek vele, ha ezt tudnátok meg a lányról?

Figyelt kérdés

Alakulgat egy kapcsolat kóztem és egy lány között. Elmondott egy számomra eléggé befolyásoló dolgot, és nem tudom, hogy így is szeretnék-e vele együtt lenni. Mind a ketten fiatal "felnőttek", 21 évesek vagyunk. Egy városban lakunk, de nincs közös ismerősünk, de inkább ő mondta el, minthogy mástól tudjam meg. Nem tudja, hogy hány embert szerzett róla tudomást.

Egy házibuliba hívták meg, pont a hétköznap szakított a barátjával. A szakításra, a részegségre, illetve arra hivatkozva, hogy a szakítás miatt a szakítást megelőző héten már nem akart együtt lenni a sráccal, így már kívánta is a szexet. Őszintén megmondta (ő megfogalmazása), hogy maximum fél perce kezdhette el az orált, amikor rájuk nyitott valaki, így abbahagyta, nem lett végül több belőle. Hozzátette, hogy annyira részeg volt, hogy semmire sem emlékszik, másnap mondta el neki a nővére, akivel közben beszélt telefonon, mert kitudja miért felhívta, de próbálta lebeszélni, de nem tudta... Szóval semmire nem emlékszik, szégyenli magát, emiatt 1 éve nem volt buliban és nem is ivott.

Szeretem, de ez nekem nagyon kiabrándító volt. Számára is rossz élmény, mert nem emlékszik semmire, mástól tudta meg, és biztos megtett volna olyat, amit részegen nem. Nem tudom, hogy ez mennyire volt őszinte, bár szerintem az... Szóval csak azért mondta el, hogy inkább tőle tudjam, mint mástól, szeret engem, azt akarja, hogy ez ellenére is fogadjam el őt, mert velem szeretne lenni, és gondoljam at az egészet.



2018. máj. 11. 07:21
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*biztos megtett volna olyat, amit józanon nem.
2018. máj. 11. 07:25
 2/19 anonim ***** válasza:
44%

Ennyi? Azt gondoltam, hogy végigment rajta az egész haveri társaság egymás kezébe adva a kilincset.

Ez egy mai lánytól véve majdnem olyan mintha apácazárdában nevelkedett volna. Bár olyan érdekes, hogy bár a férfiak szexmániások (állításuk szerint), többségében a lányok nem bírják kb. 2 hétnél tovább.

Szóval, ha ennyi lenne akkor örülnék, hogy ilyen visszafogott lányt találtam.

2018. máj. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Rossz emlék, mindenki követi el hibákat és csinál olyan dolgokat amire egyáltalán nem lehet büszke. Engem "nem érdekelne" örülnék az őszínteségének és ennyi. Nem lenne befolyásoló tényező a későbbiekben.


Ha neked az. Akkor az azt jelenti,hogy már MOST sem bízol benne. Szerintem akkor felejsd el ezt a lányt. Mert annak nincs értelme ha majd később ezt felhánytorgatod neki,emiatt pálcát törsz a feje felett, bizalmatlan vagy.


Hozzáteszem kicsit rakd rendbe magad. Mert az,hogy ez zavar...nagyon mélyen az önbizalomhiányból ered,mert mivan ha melletted csinálna valakivel valami "csúnya" dolgot vagy mivan ha megcsalna vagy ha csak szimplán leégetne más előtt stb. Na..ha ilyeneket gondolsz róla hagyd a fenébe és találj olyan férfit is aki toleránsabb,nyitottabb, nem fogja a mútlbeli hülyeségei miatt azonnal kukázni. Ilyen alapon rengeteg kapcsolat nem működne, mert mindig van valami gubanc. Én is biztos tudtam volna olyat mondani ami nem éppen szép emlék és a barátomnak is leesik az álla, de kétlem hogy ezért vagy netán az ismerkedésünk közben azt mondta volna..hagyjuk a francba.


L

2018. máj. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Röviden szerintem tudnék vele lenni, szeretem, de ezt elárulta... Kiakadtam. Már úgy van vele, hogy szégyenli, nem akarja, hogy megint megtörténjen ez, de már nem tud mit csinálni. Már beletörődött, nem fogja fel olyan drasztikusan, mint akkor, mert nem tud mit tenni ellene. Nem iszik, nem bulizik azóta.

Akkor sem tudom, hogy mit kondjak, vele leszek-e így is vagy emiatt nem.

2018. máj. 11. 07:35
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Tehát szakítás után elment kiereszteni a gőzt, bepiált, és MAJDNEM volt egy egyéjszakás kalandja. Hűha... nem olyan nagy cucc szerintem. Érdekes, hogy ha egy pasinak van egyéjszakása, az senkinek nem gond...
2018. máj. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Most akkor.. Pontosan mi is a baj?
2018. máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem.is ertem. Ez nem akkora tragedia szerintem :d vagy.... En fogom fel.rosszul? Fiatal, szakitott, ivott. Bumm.
2018. máj. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Szakítás után én is bacni akarnék. Kár, főleg az, hogy még ha össze is jött volna neki se emlékezett volna rá 😃 hát majd ha szakítok, akkor figyelnem kell arra a bizonyos mértékre, ami nem az asztal alatt van 😃


Őszinteség okés. Tanult a hibájából, ami azt mutagja, hogy képes előnyére megváltozni. Ennél jobb dolog aligha van.

2018. máj. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Nevetséges, hogy ezen kiakadtál és az is, hogy ő még mindig ezen rugózik. Egyrészt ehhez neked semmi közöd, másrészt nem csinált semmi rosszat. Ez csak vihar a biliben, amit mindketten felnagyítotok. Gondolom hulla unalmasak a hétköznapok és kell a dráma, hogy érezd, hogy élsz is.
2018. máj. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Ha téged ez zavar, akkor keress egy szűz lányt.

Lehet, a csaj is jobbjár, ha ejted. Kinek kellene egy ekkora vaskalapos merev pasi.

2018. máj. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!