Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit gondolnátok egy 19 éves lányról, akinek még nem volt barátja? Összejönnétek vele annak ellenére, hogy még tapasztalatlan? Nem gondolnátok, hogy egy lúzer?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, még nem volt barátom, nem csókolóztam, nem szexeltem senkivel, nincs sok fiú ismerősöm. Nagyon hiányzik az életemből az ellenkező nem. Úgy érzem többre vagyok hivatott annál, ahol most tartok az életben, de önbizalomhiányos vagyok és sokat segítene egy srác felszabadító ereje, akinek meg tudnám mutatni és át tudnám adni önmagamat... Mit gondoltok?
2017. okt. 14. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Semmi kulonoset nem gondolnek. De ha egy fiu felszabadito ereje kell az elethez akkor rossz uton jarsz.
2017. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanígy voltam, mint te.

Azóta szerencsére 180°-os fordulatot vett a szitu. :3


22/N

2017. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Heart of Darkness ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy lúzer lenne és nem ez alapján ítélném meg őt. Sokkal fontosabb lenne az, hogy milyen vele a kapcsolatom és az, hogy mennyire értjük meg egymás vagy mennyire érezném magam vele jól.
2017. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hátrány,sőt számomra előnyt jelentene,hogy még "tapasztalatlan" vagy. Tehát emiatt ne aggódj és semmi képp ne hidd,hogy "gáz" ha mondjuk 2 vagy több év eltelik s még se lesz senkid vagy ilyenek. És bár a legjobbakat kívánom neked,ha az első fiúd nem olyan lesz amire számítottál,semmi képp se általánosíts. Légy kitartó,ne legyen prioritásod a párkeresés. A szerelem úgymond "jön magától",olyan mint amikor valamire emlékezni akarsz,ha rá koncentrálsz,nem jut eszedbe.

Összejönnék-e veled? Igen,ha úgy érzem,hogy minden okés,akkor persze,s nem gondolom semmiképp hogy "lúzer" vagyis vesztes lennél.

2017. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1 Nincs az életemben senki, akiben igazán megbíznék, akivel szoros kapcsolatot ápolnék, sem a családomban, sem a

barátaim, sem az ismerőseim között, így úgy gondolom, hogy egy párkapcsolat jó hatással lenne rám, mert így, támogatás nélkül elég nehéz élni. De bármennyire is jóban vagyunk akár a barátnőkkel/barátokkal, családdal azt, amit a párodtól meg tudsz kapni azt tőlük nem tudod vagy nem olyan mély formában tudod megkapni szerintem.


#2 Mit jelent ez a 180°-os fordulat?

2017. okt. 14. 21:29
 6/10 A kérdező kommentje:
#3, #4 Köszönöm a válaszokat, ez elég megnyugtató. :) Mert sokan azt gondolják, hogy ez már irtózatosan gáz, hogy 19 év ellenére még semmi sem volt.
2017. okt. 14. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Tetszik a leírásban az a rész, hogy "egy srác felszabadító ereje". Hidd el, sokan szabadítanának fel :D Egy nőnél a szüzesség, sőt, az önbizalomhiány sem hátrány, előbbi érték, a második meg előhozza a pasikból a védelmező ösztönt, a támogatni tudó és akaró férfit.


Az a tapasztalatom, mind nőknél, mind férfiaknál, hogy a másik nemmel az átlagosnál később ismerkedni kezdő egyénekkel az égvilágon semmi gond nincs, csak egyszerűen nem érzik magukat komfortosan ebben a mai világban, az értékrendjük nem tudja befogadni, ami manapság megy, érzékenyebbek, hagyománytisztelőbbek, és sokszor jóval normálisabbak, mint az átlag. Emiatt pedig zárkózottak lesznek, de sokaknak kihívást jelent egy ilyen ember megnyitása és a lelki világának, a gondolkodásának a megismerése. Úgyhogy ne ostorozd magad, valószínűleg jóval érettebb és különb lehetsz, mint a legtöbb korodbéli.

2017. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kén_ ***** válasza:

Egyáltalán nem lenne hátrány. 19 évesen még annyi minden áll előtted, olyan fiatal vagy, hogy szerintem kár ezen aggodalmaskodni. Bizonyára van rajtad egyfajta nyomás az ismerősök miatt, hisz látod a környezetedben, hogy összejönnek emberek, satöbbi, de nem, tizenkilenc évesen nem nevezném gáznak, hogy még nincs tapasztalatod. Ha majd lesz valakid, és szereted, akkor örömet akarsz neki okozni, és sokkal könnyebben szerzel emiatt tapasztalatod mondjuk szexuálisan, mint az, aki csak "essünk túl rajta, gyerünk, dugni akarok" alapon vág bele.


Arra viszont vigyázz, hogy ne egy sráctól függjön az önbizalmad. Szerintem ez fontosabb, mint azt te most jelenleg hiszed.


Fel a fejjel.:)


21/F

2017. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nálam kifejezetten előny lenne sőt...

és |az itt nyilatkozók állításával ellentétben| nem azért vagyok szűz 24 évesen mert selejt lennék hanem én egy kapcsolatot szeretnék az életemben össz-vissz, arra pedig csók nélkül is meg tudom állapítani ki nem alkalmas..

2017. okt. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolok semmit, mivel nem ismerlek.
2017. okt. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!