Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdenek szalaksitani valami...

Kezdenek szalaksitani valami ötlet h erőből ne veszítsek sokat?

Figyelt kérdés

Oktorber óta tolom azóta feljött 22kg(60rol 82re),erőben is rengeteget fejlodtem.

Fekvenyomas 60rol 90(igaz most vissza estem 80 ra sokat kihagytam+betegség)deadlift 100rol 150,gugolas 65rol 120kg.

Ami a legjobban zavar h a hasamra és a derekamra jött fel a legtöbb zsír,ez sem olyan sok de mar eléggé csúnya,ront a formán.Kreatin ph-x megy,multivitamin kaja rendbe.Ha ugyanúgy hagyom a kajalast de kardiozom ra akkor erőből fogok veszíteni vagy hogy lenne jobb h erőből ne menjen el sok?(vagy -10kg akarok leadni)



2018. ápr. 8. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
22kiló októbert óta? Azt remélem vágod hogy ez nem egészséges,és több mint a fele zsír
2018. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Itt nem ez volt a kérdés
2018. ápr. 8. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugye dietanal kaloriadeficit van mindenkepp lesz huzamosabb ido dieta alatt erocsokkenes, ezt sajnos nem lehet kikuszobolni naturalkent
2018. ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kreatin segít valami?(danabol segítene valamit vagy nem éri meg?)
2018. ápr. 8. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
fú de hülye vagy kérdező
2018. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Te meg mindig az első vagy?sejtem h minek vagy 31% on😂😂
2018. ápr. 8. 18:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Uhh danabol? Tabis dolgot nem nagyon alkalmaznek magaban,ha meg igen akkor tuti nem danat.. :/ valami alap teszto
2018. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
flex remélem csak szarkazmus volt
2018. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!