Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az olyan férfirő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan férfiről aki a felesége mellett szeretőt tart? Mit gondoltok a szeretőről aki tudja, hogy van a pasinak felesége, de mégis megmarad annál a pasinál?

Figyelt kérdés

2018. máj. 12. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Mit gondoltok azokról, akik nyócvanötezredszerre is kiírják ugyan azt a válaszvadász provokatív kérdést, mert nem tudják mással elfoglalni magukat szombat este?
2018. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

A standard gyakoris válasz: A férfi egy szemét disznó aki két ártatlan, sebezhető nő érzelmeivel játszik.

Az én válaszom: Pont leszarom ki kivel dug, csak ne nyavajogjon utána, ha éppen beüt a szar.


A férfi maradjon csendben, a szerető nő meg tudja, hogy hol a helye. Aztán felőlem úgy és ott csinálják ahogy akarják.

2018. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Mi értelme ezeknek a "mit gondoltok" c. kérdéseknek? Ez nem közvéleménykutató oldal.
2018. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Hogy a gyk-s hülye tyúkok hordában tudják utálni a férfiakat. Tudod, akiknek minden második szavuk, hogy nőgyűlölő.

Írna ki itt egy pasas egy kérdést pl:

miért ilyen dögunalom minden nő? Miért ilyen humortalan? Miért lenézőek mindenkivel? Mitől vannak nagyra önmagukkal? Mit értek el idáig? stbstbstb...


Egyből szrrá nyomkodnák a jelentem gombot a modiknak.

2018. máj. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1, Ilyenkor a 3 kívánságos Nyuszika-Medve vicc jut eszembe. És nem is vagyok gonosz:);

2, Ne féljen, lépjen ki ebből: ha a hapsija erre képes, akkor a hapsi nem szeretni, hanem megalázni szereti a nőket.

2018. máj. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%

Oké, én azt tartom hogy egy tökös gyerek! Van mellette egy unalmas frigid nő, aki azt gondolja, hogy végre bilincset tett a férjére. Azt gondolta, hogy most már ő diktál, annyi szex lesz, amennyit ő gondol (max. havi 1).


Aztán a férfi ezt megelégelte, és visszakézből ad egy mattot a feleségének. Hát ez ennyi. Én ezt gondolom. Sőt, én még barátilag meg is veregetném a vállát, és gratulálnék neki: szép volt haver! A szeretőről pedig az a véleményem... hogy....őőőőő... tuti, izgalmas.


Ja, még egy üzenetem lenne a leendő feleségek felé: ha frigid vagy, asszexuális, uralkodó, elnyomó típus, akkor légyszi maradjatok egyedül, ne kényszerítsétek bele a normális férfiakat ebbe a játékba. Ha meg azzal szórakoztok hogy a szexmegvonás a bünti, akkor meg így jártok.

2018. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Nős vagyok.

Vannak szeretőim.

Kivétel nélkül mindegyik férjezett...

A kör bezárult.

Van még kérdés?

2018. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Voltam nős pasi szeretője, nem gondoltam semmit, élveztem. Megkaptam a pasi jó oldalát, szórakozni jártam vele, vacsorázni, ebédelni, dugni, költöttem a pénzét. Nem kellett a gatyáját mosnom, az ingét vasalnom, vacsorát főzni neki, a gyerekét nevelni, és azon aggódni, hogy kijövök-e a kosztpénzből. Ennyi.
2018. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!