Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha odaköltöznék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha odaköltöznék hozzá jól döntenék?

Figyelt kérdés

Jelenleg diák vagyok, a héten egyszer kell mennem iskolába, mivel magántanuló vagyok.

Van munkahelyem biztos nyárig, de sajnos nem tudom hogy találnék-e utána hosszútávú diákmunkát.

4 éve vagyunk együtt. Én 21/L ő 24/F


Neki van rendes munkahelye már,

Azt mondta ha tudom fizetni a havi 40 ezer ft-ot akkor rendben....


Sajnos nagyon rossz otthon, szüleim mindig veszekednek egymással.


Így belevágnátok?



2018. máj. 14. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Én belevágnék, de mire kell fizetned 40 000 ft-t?
2018. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
albérlet fizetésének a fele.
2018. máj. 14. 14:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben előbb megpróbálnék valami biztos munkalehetőséget keresni. Diákmunkán vagy nyárig, és aztán?Ahogy írod nemigazán van kilátásban más lehetőség.


Miért vagy magántanuló?Még mindig középszinten tanulsz?

2018. máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Még gondolom fizeted a rezsi felét és a kaja felét is. Ha az albérlet felét elkéri, gondolom a többi rád eső költséget se ő fogja állni.


Így ne költözz hozzá. Te se tudod, hogy miből fogsz kifizetni akár 40 ft-ot is. Majd akkor, ha van fix állásod, amire tudsz alapozni. Arra ne számíts, hogy ha már ott vagy, csak lesz valahogy... A pénz miatt fogtok szakítani.

2018. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem ez egy kicsit furán hangzik, hogy 4 éve együtt vagytok és az a feltétele az összeköltözésnek, hogy fizesd ki az albérlet felét! Pénzből élünk az tény, de ha tudja a párod, hogy eljönnél otthonról, segíthetne jobban ebben! Az biztos,hogy a legjobb ha valami tartós munkát keresel!
2018. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Anyagias barom a "barátod"...
2018. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Én sem értem mire kell a 40 000? Ha már ő úgy is fizeti akkor miért nem segít a szerelmének az "induláshoz"? Persze azért elvárnám, hogy itt-ott beszálljon a kajába stb. ne hogy abszolút én tartsam el de csak lehetőségeitől függően és feltéve, hogy látnám igyekszik ő is és ez nem örökké az én vállaimon marad. De induláshoz biztos térítésmentesen segítenék annak akit páromnak nevezek.

Ő meg csak jól akar járni. A fele kiadása lemarad és ott lesz a punci minden este. A jövőben is kb. így számíthatsz rá...

2018. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Pedig tudja, hogy az iskola 12 ezer ft. havonta nekem.

Saját pénzemből fizetem azt is.

:(

2018. máj. 14. 16:08
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Figyelj: neki is el kell tartania saját magát. Attól, hogy neked semmid sincs, ő nem fog dupla annyit keresni. Ki kell fizetni a rezsit, ami több lesz, enni kell, ruhát kell venned, bérletet, tisztálkodó szereket, stb.

Nem hiszem, hogy 24 évesen a párod gazdag középvezető lenne... Azért számold már ki, hogy neki mennyit kéne keresnie, hogy téged is eltartson!

Nem azért kell beszállni a költségekbe, mert kihasznál. Hanem mert meg kell élni valamiből.

Ha a havi 12 ezer odavág, és havi 40 ezerrel se tudsz beszállni, akkor nem kell felnőtteset játszani. Maradsz anyádéknál. Akkor költözz el, ha elég felnőtt vagy, hogy el tudod magad tartani.

Gondolj bele, hova mész, ha a pároddal összevesztek? Vagy ha otthagy az albérletben egyedül, akkor miből fizeted?

2018. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Számomra alap, ha odaköltözök valakihez, akkor fizetem a költségek - rezsi, bérlési díj, kaja - felét, és ez nem anyagiasság a barátod részéről, hanem teljesen reális elvárás :)


Amíg neked erre nincs pénzed, akkor ne költözz.

2018. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!