Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja minden lány azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja minden lány azt hogy nem pénz alapján döntenek?

Figyelt kérdés
Engem már nagyon idegesít a dolog.Előadja magát minden lány h nála nem a pénz számít egy kapcsolatban.Mégis a gazdag pasiknak soha nem mondanak nemet.Sőt sok lány már csak azért szóba sem áll srácokkal mert nincs kocsija netán lakása.Miért nem valljátok már be h igenis a pénz alapján választotok????
2010. márc. 15. 14:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rossz dolog általánosítani.A magam nevében beszélhetek csak, de nem vagyok gazdag ezért nem érdekel a pénz.

L18

2010. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
rossz környezetben válogatsz. vagy add lejjebb az igényeid, miss tökélynek jó hogy számítani fog a pénz. 21L
2010. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Attól,hogy te ilyen szánalmas, pénzéhes luxuskurv*kkal futsz össze, és nem volt normális nőd,nem kéne minden nőt ócsárolni. Tudod egy normális nőt rohadtul nem érdekel a pénz,se a kocsi. Nekem pl. most van az első olyan barátom,aminek van kocsija..a többinek nem volt. És tudod én pont úgy vagyok vele, hogy nagyjából egy anyagi szinten álljunk..nem kell gazdag, mert nem akarok eltartott lenni, meg hogy valamit is rámkiabáljanak.. Azt is utálom,ha valamit fizetni akarnak. Szóval kösz nem kell a milliomos..Ahogy anyám mondta "suba a subához, guba a gubához".

22/L

2010. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

NE ÁLTALÁNOSÍTS!

ezek szerint neked még nem volt dolgod becsületes lánnyal..

ne a bulikban haverkodj velük mert akkor nemis fogsz ilyet találni. egy rendes lány tényleg nem a pénzt nézi, és igenis nemet mondd a gazdag pasiknak, inkább boldogok akarnak lenni mint gazdagok. de egy idő után mindenki kinövi ezt és rádöbben a helyes útra!!!

2010. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
a kocsi és a lakás hiánya nem midnen esetben a pénzhiánya maitt taszító, okkal inkább azt sugallja, nem állsz meg a saját lábadon, nem vagy elég önálló. engem sem érdeke la pénz, soha nem is érdekelt, ha vmi bunkó a bankszámlájával akarna megszerezni első reakcióként tökön rúgnám, lehetőleg magassarkúban, de ettől függetlenül: vonzó, hogyha látod valakin, nem egy elveszett lélek, és igen, ebbe bele tartozik az is, hogy nem a szüleivel él együtt.
2010. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts!!!!!!!!!!! Nem minden NŐ a pénzre hajt. Azok akik erre hajtanak csak meg kell jobban figyelni őket. A többségük "cicababa kinézetű" ITT IS VANNAK KIVÉTELEK. Nekem nem a pénz számít a pasinál. A barátom jó módú, de épp azért imád, mert ha valamit akarok akkor azt ha tudom megveszem és nem arra számítok, hogy ő majd kifizeti. 29/N.
2010. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
ja meg igen tehát a korodat nem írtad le.. mert elég gáz ha egy kb. 25 évnél idősebb pasi az anyjáékkal él és képtelen a saját lábán megállni.
2010. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Pénzéhes ribanc nyilván nem vallja be hogy mit akar, normális lányok meg max annyira érdekli, hogy ne legyél hajléktalan.., fiatalnak még jó, hogy nincs saját lakása.
2010. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Kedves 14:38-as válaszoló. Nem biztos, hogy egy meglett férfi azért él együtt a szüleivel, mert egy "szánalmas balek". Sajnos nem mindenki teheti meg, hogy albérletbe vagy saját lakásba költözzön. Attól még lehet egzisztenciája ha otthon él a szüleivel. Saját magamon tapasztalom azt, hogy hiába van saját lakásom ha normális munkahelyem nincs. Fizetni a lakás költségeit és még élj is meg adott hónapban. Nagyon nehéz. 29/N.
2010. márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Aki azt írta h ha nincs kocsim lakásom az azt jelenti h nem állok meg a saját lábamon.

Na pont ez az 10éve a saját lábamon állok dolgozom aránylag jól is keresek de szóval eltartom magam.De én pont arra gondolok h sokkal inkább bejönnek a lányoknak azok a 22évesen kocsival lakással bankszámlával rendelkező 1 villanykörtét kicserélni nem tudó gyerekek mint a saját magukat becsületes úton eltartó jég hátán is megélő férfiak.

És nem a cicákra gondolok hanem úgy átlagban beszéltem nőkről.

Mert ugye pl.sokkal szívesebben összeállnak egy fennt említett apuci kicsi fiával mint mondjuk egy kőművessel.

És egyébként gondoltam h ez lesz válasz h senkit nem érdekel a pénz.

viszont most meg azt nem értem h minden nő elismeri h sokan a pénzre mennek de mégsincs 1 olyan nő sem aki azt mondaná h igen én a pénzre megyek.Most akkor hogy is van ez?Ezek szerint senki nem megy a pénzre?????

2010. márc. 15. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!