Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, elmondjam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Van egy 19 éves fiú, akivel nagyon jóban vagyunk már egy ideje. Eddig csak tetszett, és csak barát ként tekintettem rá,de mióta szakított a barátnőjével,és én viggasztaltam meg,azóta szerelmes vagyok.Furán hngzik,tudom,de ez van. Sokszor hülyül h mivan tán szeretem,meg úgy néz ki bejövök neki...Megmondjam mit érzek? Nem fog túl "kicsinek" tartani?

14/L


2010. jún. 14. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fog kicsinek tartani nyugi.
2010. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fiúk szeretnek udvarolni :) neked is :)
2010. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát azért amit ő csinál,kicsit több az átlag udvarlásnál.

Mikor lenne a legalkalmasabb,ha bevallanám,hogy szeretem?

Személyesen v. msn-en? és hogy? (bár inkább személyesen..)

2010. jún. 14. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne valld be hogy szereted! Én nem tenném, hülyén érezném magam utána! Inkább csak éreztesd, tegyél célzásokat, legyél kedves, keresd a társaságát.
2010. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
eddig is kedves voltam vele és kerestem a társaságát.:)
2010. jún. 14. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:

szia^^


sztem se valld be ink legyen az,h éreztesd és amikor lesz egy "olyan" pillanat,akk lehet csók:)


szurkolok:)

2010. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
húzd az agyát, a pasi szeretik azt hinni, hogy ők irányítanak, és ha kiderül, hogy csak szórakozni akart veled, akkor te sem fogod magad kínosan érezni, hogy szerelmet vallottál egy olyan embernek, aki nem érdemli meg.
2010. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!