Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIért hív mindig egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért hív mindig egy fiú cuncinak meg husinak? Dagatnak gondol?

Figyelt kérdés
Hogy vághatnék vissza neki?

2018. máj. 17. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Feküdj le vele és ne hívd fel többet.
2018. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Te is adj neki egy becenevet. Karikírozd ki, biztos van neki is gyenge pontja: azt nagyítsd fel és piszkáld vele. Meglesz az eredménye :D
2018. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1 haha nem is rossz
2018. máj. 17. 17:32
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Ez tuti, hogy felnőtt kategória? 🤔

Hát milyen a kapcsolatod a fiúval? Jóban vagytok és szívóztok? Mert akkor pozitív értelemben mondja, hogy dagi. Húzza az agyad. Ha viszont nem vagytok jóban és úgy mondogatja akkor jaa talált egy gyengepontot rajtad.

Biztos, hogy vissza kell vágnod? Ha rosszban vagytok és te vevő vagy a vitára, nincs értelme. Ha jóban vagytok találj te is ki valamit amivel húzhatod az agyát.

2018. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a párom szokta mondani, hogy imádja a sonkáimat: husisabb vagyok és szeret markolászni, nem bántásból mondja, viszont mibegyütt vagyunk.

Ha egy random srác mondogatna ilyesmit, rászólnék, hogy hagyja abba a gyerekeskedést, mert szájonvágom

2018. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én nem is vagyok dagi :(
2018. máj. 17. 17:47
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
TINI PÁRKAPCSOLATOK
2018. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem is sonkának hív meg husinak. Dagi én se vagyok, csak kicsit vaskosabb a lábam az áltagnál. Ha zavar akkkor szólj neki h álljon le :)
2018. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk tinik
2018. máj. 17. 17:49
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
Kor szerint talán nem vagytok tinik, szellemileg viszont igen, legalábbis te biztosan.
2018. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!