Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdezzem tőle mit is akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem tőle mit is akar?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit neten ismertem meg.Jól kijövünk stb elég régóta beszélünk már taliba is belement stb.Mostanában viszont egyre kevesebbet beszélünk kb ha én nemírok rá ő rám nemnagyon stb..... Ha megkérdezem hogy mitgondol rólam szval hogy csak így msnes barátnak tart vagy megis akar ismerni élőben az gáz? Én eléggé megkedveltem őt és szeretném megismerni és jólenne tudni hogy ő hogy áll hozzá ha nemakar akkor inkább mondja meg de ahoz megkéne kérdeznem....viszont ha megkérdezem azzal nemrontok el mindent?
2010. jún. 14. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem kérdezd meg, ne kertelj.
2010. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már találkozóba is belement, akkor miért nem találkoztok? Majd ott kérdezd meg tőle szerintem.
2010. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
KÉRDEZD MEG!
2010. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bele belement de már kb 3x elhalasztottuk meg ő soha nemhozza fel a dolgot stb....
2010. jún. 14. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!