Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdezzem tőle, hogy adjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem tőle, hogy adjon nekem mégis egy esélyt?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel szerettem volna összejönni, találkoztunk is egy párszor aztán amikor szóba került az "összejövés" akkor azt mondta, h nem hiszi, h többet szeretne barátságnál. Azóta is jóba vagyunk, talizunk, néha bókolgatok neki és volt amikor nagyon meglepett mert egy alkalomra még ajándékot is adott amit Ő csinált. Megpróbáltam rá barátként tekinteni (próbáltam mást is keresni helyette), de ahogy egyre jobban megismerem és közelebb kerülök hozzá idővel egyre inkább megkedvelem és méginkább szeretnék vele együtt lenni... Egyébként az a fajta lány aki jól néz ki de mégsincs barátja, nem akar, nincs hozzá kedve vagy nem tudom miért, ezért se tudtam eldönteni régen, h én vagyok e az oka amiért nem akar velem összejönni vagy csak amiatt mert tényleg nem akart akkor senkit. Úgy érzem az utóbbi időben (már csak a régebbi ismerettség miatt is) sokkal jobb a viszonyunk mint amikor először össze akartam Vele jönni, és sok olyan apró jelet vettem észre az utóbbi 1-2 hónapban, hogy most már szeretne magának egy kapcsolatot és, h esetleg én is számításba jöhetek ehhez nála (de félek beleélni magam újra mert 1x már volt ilyen és attól félek, h csak bedumálom magamnak). Mostanában is taliztunk és nagyon jól éreztem Vele magam és azt mondta, hogy Ő is. Én is megleptem mostanában pár dologgal ami eléggé személyes és szerintem azt mutatja, h sokkal különlegesebb nekem mint a többi lány, és szerencsére tetszettek is neki a meglepik.


Szerintetek megérné még1x előhozni azt a témát, h többet szeretnék barátságnál, h adjon egy esélyt, h megpróbáljuk? Ha igen tudnátok tanácsot adni, h hozzam fel neki, néha annyira kijönne belőlem h legszívesebben csak könyörögnék neki ameddig csak tudok. Félek egy kicsit mert sokan próbálkozhatnak nála és nem szeretném, h pont ilyenkor veszítsem el mert vki lecsapott rá most amikor úgy néz ki megnyílt arra, h barátja legyen. Bocsi a hosszú írásért de csak így tudtam teljes képet adni a dologról. Köszi a válaszokat előre is.


2010. aug. 16. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem nyugodtan hozd fel neki a témát.

Talán próbáld meg így:

"tudom hogy volt már erről szó,és azt is hogy tiltakoztál ezügyben.De úgyérzem ahogy telik az idő egyre közelebb kerülök hozzád és taláán te is hozzám,szóval szeretném ha átgondolnád azt hogy esetleg több legyen köztünk mindt barátság.Talán adhatnál nekem egy esélyt hogy bebizonyíthassam hogy fontos vagy a számomra és képes vagyok boldogabbá tenni téged."

vagy valami ilyesmi :P

19/L

2010. aug. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is most pont ugyan olyan helyzetben vagyok, mint a lány. Lehetne kapcsolatom, de nem akarok. És az egyik srácnak aki udvarol nekem megmondtam, h nem akarok tőle semmit, max barátság. És ő ezt ettől függetlenül tudom, hogy utolsó reményszálnak érzi, de ez részemről annak a jele, hogy nem akarok bunkó lenni, mert amúgy aranyos srác. Viszont azt nem tudom, hogy a te leányzód mit érez. Ezt csak ő tudja! Szerintem kérdezz rá! De ne várakozz, ne húzd az időt, mert sokkal jobban fog fájni, ha esetleg az apró jelektől jobban beleéled magad. Kerek perec kérdezz rá minél hamarabb, hogy tisztán láss!

Üdv, és sok sikert!

18/L

2010. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek:) Igyekszem nála minél hamarabb rákérdezni. Üdv.
2010. aug. 16. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


Majd írd le, hogy mit válaszolt, mi lett a dologból!

2010. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!