Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig szoktatok csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig szoktatok csókolózni? Vagy sima vagy nyelves. Mindegy.

Figyelt kérdés
ha kettesben vagytok...mondjuk ha tömegbe tőlem azt is mondhatjátok, mert kinek mi zavaró tényező...:D
2010. jún. 14. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
11 és fél perc.
2010. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én egy buliban a legnagyobb tömeg közepén 10 percig smároltam, aztán még jó sokszor:)
2010. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát attól függ milyen a helyzet. Van hogy nagyon sokáig negyed orát akár kisebb nagyobb megszakitásokkal vagy akár közben beszélgetünk.

De van hogy egy pillanat felér negyed órával.

:)

2010. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bbb. válasza:
volt egy srác, aki kegyetlenül jól csókolt, vele nagyjából két órán keresztül csókolóztunk egyfolytában, és közben csak pihegni álltunk meg néha. fel is dagadt a szám estére, a sok harapdálástól meg használattól :D:D amúgy általában pár percig tart csak, sajnos nem mindig találok ilyen srácokat...
2010. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem csak másfél - 2 perc szokott lenni...vagy rövidebb...és a pasim kuncog eggyet vagy halka nevet és abbahaggya...xD vicces ..de nem tom miért csinálja..ötlet?...:D:S
2010. jún. 14. 22:18
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
4-6 nap. Ha mar nagyon almos vagyok leallunk.
2010. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Haha....XD
2010. jún. 16. 12:49
 8/10 anonim ***** válasza:

ez változó

néha másodpercekig, néha percekig

a baráétom nem szerei ha közben elmosolyodok, mindig leűállunk olyankor :S

2010. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nkm az eddigi leghosszabb egy parkban egy padon volt,és fél óráig smároltunk jó volt;)))))
2010. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
am a buszon a jáccótéren vagy a parkban a legjobb:) és a nyelves az igazi:)
2010. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!