Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van még ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van még ennek a kapcsolatnak jövője? Értelmes válaszokat kérnék.

Figyelt kérdés

Minden szép volt és jó , míg beteg nem lett. A barátom 26 éves én 18 éves vagyok. Tudom sok a korkülönbség, de annyira egy hullámhosszan voltunk egy másfél hete. Bemutattam anyáéknak, ő is az ő szüleinek. Az elején mondtam neki hogy félek nem fog menni a korunk miatt. De annyira más. Bíztat hogy tsnuljak, csináljam, vigyem valamire. Van normális munkája, érettségije.. Szóval 2,5 hónapja vagyunk együtt..

De egy hete vagyis inkább másfél hete megfázott, és tényleg rosszul van.

Egyszer láttam ebben a másfél hétben, még hétfőn. Azóta semmi.. Alifóg ír, ő azt mondja hogy lusta fb‐ozni, pedig én is csak miatta vagyok fent. Rettentően szeretem. De nem törődik velem, látom hogy fent van , és azt állítja hogy csak a wifire csatlakozik magától a telefon. Tegnap is a két mobdatos beszélgetésünk torkollásba ment. Mert mondtam neki hogy jöjjön fel picit mert egy 45 percre lakik tőlem kocsival. De nem jön. Mert hogy én nem bírom felfogni hogy ő hogy van. És olyan furcsa,hogy ilyen sokáig bírja nélkülem. Idáig mellettem volt minden második nap.. Nagyon szeretem. Szívem lelkem kiteszem érte.. És erre ő ezt csinálja. Persze tegnap ismerősét elvitte vásárolni.. Arra nem volt beteg. Mi lehet itt? Nem akarom elveszíteni őt. De annyira tartok tőle hogy van valami a háttérben.. Ő pedig azzal jön hogy azért nem ír, hogy ne mentegetőzzön meg ne higyjem azt hogy ő kifogásokat keres.. Három hete elmaradt a szexuális életünk is.. Én ezt is annyira hiányolom. Én lennék a hibás? Mit tehetnék másképp? Segítsetek! Bocsánat,hogy ilyen hosszúra sikeredett. De elvagyok keseredve..


2018. máj. 20. 10:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Nézd... 2,5 hónap az semmi. Régen rossz ha így viselkedik veled. A helyedben próbálnék vele beszélni, hogy mondja el, mi változott meg. De szerintem ennek itt a vége.
2018. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%

"Persze tegnap ismerősét elvitte vásárolni.. Arra nem volt beteg. "

Jaj, de ismerős. Exem is ilyen volt. Hagyd ezt a csávót.


22/N

2018. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%

Végével kellett volna kezdeni. Még az ismerőssel bevásárlást nem îrtad téged tartottalak hisztisnek. Hasonló volt velem is teljesen beteg lázas voltam még az akkori barátnőmhöz se volt kedvem. Ő meg hîvogatott îrkált haverjaim zaklatta. Ez kb 3napig tartott de komolyan az első nap csak evés alvás a telefonon összefolytak a betűk. Na de nem másfél hét. Akkor már az intenzîven lenne.

Elmaradt szex!!! Na itt a bibi ha jól számolom szűk 2 héttel a betegség előtt.

Hidd el legjobb eset hogy nem szeret. Lehet összeszedett valami nemi bajt azért is van legyengűlve a szervezete.

Alapvetően nem sok a korkülönbség ha te érett vagy ő meg nem annyira.:) Haveromék 19/28

2018. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok.. Elhatároztam hogy nem írok neki fb‐on.. Legalábbis tegnap írtam neki hogy ezekután nem írok neki. Kíváncsi vagyok nagyon,hogy fog‐e keresni.
2018. máj. 20. 10:17
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2,5 honap utan ez van, akkor en szepen letiltanam, es tovabblepnek.
2018. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
Olyan nincs, hogy egy lány ok nélkül hisztis. Azt mindig kiváltja valami, vagy az, hogy hanyagolva érzi magát, vagy nem szereti eléggé a pasit és idegesíti. Nálad az első opció érvényes. Mindig próbálj külső szemlélőként nézni a kapcsoltra. Ha azt látod, hogy több benne az elégedetlenkedés, veszekedés, hiszti stb, mint a boldog pillanat, akkor el kell engedni.
2018. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy tegnap írtál neki, hogy többet nem írsz és arra nemis reagált? Kuka, ne is agyalj rajta többet.
2018. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Most reagált egy 20 perce... :( Hogy ma tesójának szülinapja van és ott lesz. És hogy azért nem írt. Mert tudta hogy minden sorom az lenne hogy jöjjön fel mert hiányzik.
2018. máj. 20. 10:48
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
Volt nekem olyan nőm, aki azt csinálta mint te, de nem úgy, hogy beteg voltam, hanem csak úgy általában. Azaz mindig azt akarta hogy vele legyek, állandóan zaklatott, egy idő múlva én is beteget jelentettem, akkor persze rögtön jött a családdal együtt. Akkor eltört valami bennem. Pedig szerettem, de ez kinyifantott. Szóval hamar véget ért a kapcsolat. Talán nem kéne rámászni, nekem az jutott eszenbe.
2018. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszönön a választ! Sokat segítettetek!
2018. máj. 20. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!