Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nőt nem tud kielégíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőt nem tud kielégíteni a férje, akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő. Úgy érzem, hogy bàr minden este van szex (amit a pàrom kezdeményez) mégis kívànom egész nap. Az eszem szerint lefeküdnék màssal. Mit tehetnék? Hogyan tudnék kielégülni rendesen?
2018. máj. 20. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Más (régebben) ki tudott elégíteni?
2018. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos én mindig is ilyen voltam, csak akkor félreléptem mindig. A jelenlegi pàrom viszont nem szeretném megcsalni.
2018. máj. 20. 12:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Fizikailag kielégülsz? Orgazmusod van? Ezzel szexológushoz, pszichológushoz kell fordulnod, mert nem igazán normális. Ha minden nap van szex és van orgazmusod, ez már olyan többlet vágy ami nem egy hétköznapi dolog és nem a férjed nem tud kielégíteni, hanem senki sem.
2018. máj. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Ingyen kva vagy, ennyi. Ne a férjed hibáztasd, mert lotyó a természeted.
2018. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nem teljesen ugyanazt jelenti az "egy nőt nem tud kielégíteni a férje" és az "egy nő nem tud kielégülni a férjével"...
2018. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

A férjed a hibás!

Meg az összes korábbi férfi az életedben, aki szinten nem tudott kielégíteni


Nem fura, hogy mindenki szembe jön az autópályán?

2018. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%

Maszturbálj például. Nem szégyen.

Minden este van orgazmusod?

2018. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 peca1000 ***** válasza:
93%
Maszti, műbroki. Ha ez sem elég, akkor szerető, hiába nem akarod, kelleni fog. Szexfüggő vagy. De az nem baj :)
2018. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb megfogod csalni. Én is ilyen vagyok nem tehetek róla. 6 évig tudtam türtőztetni magam de ugye kutyából nem lesz szalonna ahogy kurv ából se madonna. A műbroki meg maszti nem opció ilyenkor hús vér kell a nőnek.
2018. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod ezt a temat vele megbeszelni akkor szakits vele mert igy h idegeneket kerdezel nem is lesz soha eredmenye
2018. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!