Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tud kielégíteni a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud kielégíteni a barátnőm. Sokáig próbálkozunk a dologgal de egy idő után elfárad és közli hogy nem brja tovább. Volt hogy 2 órán keresztül szexeltünk de semmi. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neki sikerül kielégülni? Milyen idősek vagytok?
2017. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Leirhatnad részletesebben h mit csinál - mit nem, stb.
2017. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem a barátnőd nem tud kielégíteni, hanem te nem tudsz elmenni. Ne őt hibáztasd a fogyatékosságodért.
2017. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hmmm! Kissé furcsán értelmezed szerintem a nemi szerepeket.
2017. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a barátnőd nem tud kielégíteni, hanem te recskáztál annyit, hogy a szex közben érő ingerek kevésnek bizonyulnak a saját kezedhez képest. Inkább magadat hibáztasd, mert vannak olyan pózok amikben a pasi irányít és ha ott se tudsz elélvezni akkor abból rájöhettél volna hogy nálad keresendő a hiba. Megoldás pedig, hogy ne verd napi 5x hangsebességgel.
2017. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha két ora alatt sem mész el, ott talán benned van a hiba, nem gondolod? Nem szegény csajt kéne okolni, mikor te vagy érzéketlen odalenn.


Exem is engem hibáztatott, amiért nem állt fel neki, meg oráig tartott az aktus. Aztán közöltem vele, hogy esetleg elmehetne megnézetni magát, mert nem egészséges dolog. Persze azért is engem cseszett le...idiota.

2017. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt neked kellene tudni, hogy miért nem élvezed?
2017. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem konkrétan az ő hibája. Egyszerűen nem illetek össze szexuálisan valószínűleg.

Nekem is volt hasonló exem. 2 óra alatt sem élvezett el, aztán le is lankadt neki, így abbahagytuk. Teljesen elfordult tőlem, mérges volt. Nekem is, minden volt csak jó nem, én sem élveztem.

A különbség annyi volt, hogy ő teljesen elzárkózott attól, hogy esetleg mégegyszer megpróbáljuk, játszotta az eszét, hogy neki gondolkodnia kell, én legyek türelmes amíg kitalálja mi legyen velünk, napokig elérhetetlen volt utána, én meg átgondoltam a dolgot, és szakítottam vele. Kicsit elegem lett, hogy csak magára gondolt, rám nem. Illetve az ilyesmire nem az a megoldás, hogy elvonulok duzzogni, hanem megbeszéljük. Ő nem akarta, hát dobtam. Jobb volt így mindenkinek, röpke 1 hónapot voltunk csak együtt.


Nem ártana felkeresned egy orvost, hátha szervi bajod van. Ha más nővel elélveztél már, csak vele nem, akkor pedig egyszerűen nem illetek össze szexuálisan, és kár erőltetni a kapcsolatot.

2017. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ő eltudmenni de én nem ő 20 én 21. Tudom hogy ez nem az ő hibája csak rosszul fogalmaztam meg. Már egyátalán nem maszturbálok mióta együtt vagyunk.Én nagyon élvezem amikor ő vezetet és azt is amikor én.És nem megoldás azt hogy ott hagyom mert szeretem őt és ő is szeret engem még így is. Viszont én nem őt hibáztatom hanem magamat és ez így megint nem egéséges a kapcsolatnak. Nem fordulok el hanem próbálom meg beszélni vele de mivel nem tudom mi lehet a probléma így nem nagyon van mit meg beszélni. Próbálkoztunk már 2x is de az sem jött be.
2017. jan. 23. 19:46
 10/11 anonim ***** válasza:
és ha partnert váltanál?
2017. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!