Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 9 éve vagyunk együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 9 éve vagyunk együtt. Pár hónapja orvosrol orvosra járok, mert elég durva derékfájásaim vannak, a jelenlegi munkámat is muszály volt lejjebb csökkentenem, mert nem birok emelni, és sokat járni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

páromat már idegesiti ez az egész mert hogy beteg vagyok.. azt mondta ha nem fogok minnel hamarabb meggyogyulni akkor mehetek vissza a szüleimhez mert ö nem fog eltartani, ha le fogok teljesen sérülni.az orvosok természetesen csak passzolgatnak ide oda, egy honap mulva lesz mri vizsgalatom, jövöhéten megyek egy csontkovácshoz hátha tud valamit mondani, vagy csinalni velem..izomlaziton és fajdalomcsillapiton élek, de igy is nehéz a mozgás..nem volt semmilyen balesetem, én arra gyanakszom hogy mivel nehéz fizikai melot végeztem elözö munkahelyemen ezért lehet ez a baj.. csak hát hogy bizonyithatnám be, hogy ettöl betegedtem le? nem tudom lenne e értelme kártéritést kérni, vagy elinditani ezt a dolgot...

a páromat egyáltalán nem értem miért ilyen közömbös.azert mert ö fizeti most a legjava részben mindennek? én azt hittem (joban roszban ) kitartunk egymas mellett , de az ö részéröl lehet ez nem valódi..



2018. máj. 21. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem a párodat ez elég gázul hangzik. Inkább támogatnia kéne. Én tuti aggódnék,ha a férjemmel ilyen lenne. Nyílván,ha gyógyszeren élsz és keresel megoldást,akkor tenni akarsz ellene és nem játszol rá,mert nyílván ezt hiszi. Ez akár komoly is lehet gerinckopás is lehet vagy hogy nevezik nem tudom rokonomnak volt alig bírt emelni szintén fizikai munka. Egyél minden nap zselatint nekem rengeteget segített azóta nem recsegnek ropognak a csontjaim. Olvass utána hátha használ neked is.
2018. máj. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért elég sok mindent elárul a párkapcsolatotok jövőjéről...

Barátnőmnek sérve volt, ami miatt nagyon sokat szenvedett, viszont a műtét sokat segített rajta, de így se 100%os.

2018. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de ha tényleg szeretne, akkor nem így viselkedne.

Én kukáznám a helyedben.


A derékfájásra pedig javaslom, hogy a bónuszbrigádon lőj ki egy jobbnevű csontkovácsot, valami Palkó akárki pl és mozgattasd át vele mindenedet.

2018. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Hát kártérítést hiába kérsz nem fognak adni, akkor kellet volna gondolkozni mikor elválaltad ezt a munkát gondolom nem kevés ideig dolgoztál itt? le is lehetett volna számolni de mostmár mindegy, a csontkovács az jó ötlet, neten vannak ilyen írások a gerincről tanulmányozd őket, addig amíg segít a párod azt használd ki tudom most ez nem szép dolog de ez van aztán remélem az orvosok tudnak segíteni, miután felépültél hagyd el a párod mert ha ilyeneket mond nem szeret igazán ha én szeretnék valakit én mindig mellett állnák legyen az akármi, ja és most lehet hogy sokak szerint hülyeség de higy istenben és imátkozz akiken tudsz segíts és legyél kitartó és döntsd el a fejedben hogy én igen is meg akarok gyógyulni és ezért küzdeni fogok, sikerülni fog csak higy magadban, sok sikert :-)
2018. máj. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Ez tényleg érdekes, hogyan tud ilyet mondani valaki aki elvileg szeret? Nem is aggódik érted? Nem lehet, hogy van a rokonságában egy olyan család, akiknél a férj tartja el a feleséget mert az állandóan kezelésekre járkál meg mindig "betegeskedik" és alig jár dolgozni? Lehet, hogy csak fél hogy ő is ilyen elba.szott helyzetbe kerül. Azért szerintem ennek is járj utána, ha érdekel a kapcsolat jövője.

A bónuszbrigádos dolog tényleg jó ötlet. Nincs ismerősök között csontkovács? Jobb lenne minél előbb kideríteni az okát, nehogy késő legyen és ne lehessen visszafordítani.

2018. máj. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Gerinc sérv is simán lehet.


A párodat meg dobd ki...

2018. máj. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fáj a derekam, igaz terhességtől, de már a 7. hét óta szenvedek, a gerincferdülésem miatt jött ki ennyire korán. Az ágyból is segítséggel tudok kikelni. A párom ahogy a nyöszörgésemet hallja azonnal ide rohan és körbe ugrál miben segíthet.

Ez lenne a normális egy párkapcsolatban, ha beteg az egyik akkor a másik ápolja. Ha ő így áll hozzá ehhez az egészhez akkor elkellene gondolkodnod ezen, hogy milyen jövő vár rád mellette.

2018. máj. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó neked már aludni kéne kell az energia holnapra is :-)
2018. máj. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A párod nem szeret téged.
2018. máj. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"csak hát hogy bizonyithatnám be, hogy ettöl betegedtem le? nem tudom lenne e értelme kártéritést kérni, vagy elinditani ezt a dolgot.."

Úgy, hogy csak úgy vehettek fel, ha végeztek rajtad eü. vizsgálatokat. Ez arra szolgál. Ha az ottani idő alatt romlottál, akkor az a munkától van. Azokra az eü. panaszokra amik a felvételedkor is fennálltak, nem jár kártérítés. Ennyi.

Keresd meg a munkavédelmi kollegát és a munkaügyest, és segítenek.

De elvileg a háziorvosod is tudja.

2018. máj. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!