Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj lenne ha egy pasi úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj lenne ha egy pasi úgy döntene, hogy külön hűtőt vesz otthonra?

Figyelt kérdés

Számomra pl. kifejezetten taszító szaga van a töltött káposztának, így ha kinyitom a hűtőt akkor az ott lehet a levegőben. És meg mi van akkor, ha a csaj telepakolja a hűtőt ki tudja mivel, és nem férnek be az a pasas cuccai.


Sértődés lenne-e abból, ha valaki azt mondaná:


"Nézd, én úgy döntöttem, veszek egy hűtőt, és abba csak én pakolok az én dolgaimat, te viszont használhatod a régit. Ne haragudj, de olyat fogok venni, ami modernebb, pl. jégkockát is kiad, de nem azért, hogy téged idegesítelek."


Lenne ebből baj?



2018. máj. 23. 23:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mármint a csajnak mondaná azt az illető. A lány megsértődne?
2018. máj. 23. 23:15
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Amennyiben ő is vásárol meg mindent magának, magának főz, elmosogat utána, és nem kotorászik az én hűtőmben, akkor hajrá.

Profin tudok jégkockát csinálni 10 éves hűtőben is. :)

2018. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Amúgy nem azt mondom, hogy a csaj nem használhatná a másik hűtőt, csak pl. a töltött káposztát nem tehetné be.
2018. máj. 23. 23:25
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Csak ha marad a régi hűtő.
2018. máj. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez gâz mindenhogy. Akkor vegyèl egy nagyobbat ès hasznàljâtok közösen. Èn hűtőm te hűtőd, kapcsolatban... ilyen debilsèget mèg albèrletben együtt èlő emberektől sem hallottam, akik csak 1-1 szobât bèrelnek de egy lakàsban laknak...
2018. máj. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem baj, de csak akkor, ha vesz hozzá egy fogyasztásmérőt is és fizeti a többlet villanyszámlát.
2018. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele: a csajod főzi a töltött káposztát, a közös konyhában. Sokáig készül. Teszem azt tél van, nem lehet végig nyitva az ablak. Tele az egész konyha a szagával. Te meg innád a kis narancsleved, nyitod a hűtő ajtót, és hopp! Máris bemegy a töltött káposzta szag.

Aztán azt hogy szellőzteted ki? Leolvad a hűtő, ha sokáig nyitva az ajtó. Meg igazából befelé is csak a kajaszag megy.


Nem lenne jobb egy külön konyha?

Esetleg egy külön lakásban?


És még ki se tértünk arra, hogy MIKET képes hűtőben tárolni egy nő: rúzs. Végbélkúp. Gyógyszerek. Gyümölcsjoghurt.

2018. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Imádlak hetes :))

Szerintem borzasztó ötlet. Nevetséges.

Vannak szuperjól záródó ételdobozok. Az ételmaradékot abba pakolom -és minden egyebet, ami szaglik-, így nem keverednek egyáltalán. A hűtőben sincs kajaszag.

2018. máj. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem életszerű. Elég nagy lakásban kéne ahhoz laknod, hogy beférjen kényelmesen egy második hűtő. Az áramfogyasztás se indokolt. Én lakótárssal élek, nekünk egy hűtőnk van, felosztva polcokra, és ez sincs mindig tele, pedig ha főzünk a maradékot oda rakjuk. Ha teszel fóliát az ételre, akkor nem lesz szaga dobozzal se.


27N

2018. máj. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Igénytelenségre vall a főtt étel tárolása. Annyit kell főzni ami el is fogy és minden nap frisset.
2018. máj. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!