Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem éjszaka oda hozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem éjszaka oda hozza közénk az 1 éves lányunkat és ezért vitatkozunk mindennap. Miért kell odahoznia ha csak nyöszörög egy kicsit? Ő erre nem válaszol hiaba kerdezem

Figyelt kérdés
2018. máj. 24. 20:22
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
7# Nincs szex. Nem erőltetem neki
2018. máj. 24. 21:34
 12/23 anonim ***** válasza:
54%
Ne azért szüljünk már, hogy kézzel fogható kifogásunk legyen mindenre. Az enyém 10 hónapos, soha egy éjszakát nem aludt a mi ágyunkban, akkor sem ha felváltva éjszakáztunk. Az ágyában a helye, ott a legjobb neki, nem két felnőtt között, akik még a levegőt is elszívják szerencsétlen elől vagy a fejére húzzák a takarót. Én szeretek szexelni, és nem mondok le róla a baba miatt. Aludni is kényelmesen jó, nem pedig nyomorogva. A fáradtság meg ilyen, nem pihizni jöttem el a melóból. Bizonyos dolgokhoz tartani kell magunkat, ez mindenki érdeke.
2018. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%

Hat,en mindharmat magam melle vettem/veszem.

A nagyok mar reg leszoktak rola.

A kicsi most 2,orulok ha az agyaban alszik egesz ejjel,de ha nem akkor alszik koztunk.

Ettol meg rendszeres nemi eletunk van.

Este a gyerek az agyaba van leteve,igy az egesz estenk szabad.ahogy olvasom nalatok is igy van.

Miert zavar?nem tudsz tole aludni?

Mi lenne erre szerinted a jo megoldas?asszony gubbasszon a kisagy mellett fel ejszakat?vagy allva ringassa a szobajaban?

Nappal pedig tartson patika tisztasagot,minden nap meleg etellel varjon,ugye?

Vagy?

Szex miert nincs?szabad az estetek....

2018. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
Jelen pillanatban nincs egységes tudományos álláspont arról, hol "kell" altatni a babát. Kérdező, hányszor kel a baba egy éjszaka alatt? A szülői ágyban nyugodtan alszik a kicsi? A szülés előtt rendben volt a szexuális életetek? Próbálj meg ne veszekedni a feleségeddel, hanem beszélgetni vele.
2018. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%

Keltél már fel ilyenkor hozzá?


Nálunk pl a fiam azt művelte, hogy ha én mentem hozzá "aludni", akkor mikor elaludt és el akartam osonni egyből felébredt és altathattam újra, újra és újra.. az ő ágya meg számomra nagyon kényelmetlen volt, nem tudtam ott rendesen aludni.

Ezzel szemben amikor ő totyogott át hozzánk pár perc alatt viszaaludtunk mindketten és onnantól alvás volt...

A lányunkat (első gyerek) pl az apukája szoktatta anno közénk, mert éjszaka folyton oda kellett mászni betakarni és így egyszerűbb volt

2018. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező, mi a bajod konkrétan ezzel.m hogy odahozza? Kényelmezltlenül alszol emiatt? Mert az előfordul, de ezt normálisan kellene megbeszélnetek.m es esetleg más megoldást találni. De mivel úgy irtad, hogy minden nap ezen vitatkoztok, ezért azt gondolom ráripakodsz, aztán nincs kedve magyarázkodni, csak próbálja elengedni a dolgot.

Nekem anyukám ilyen. Ha ingerülten kerdőre vonják, akkor sokszor nem válaszol, csak inkább elvonul.

Vagy azért nem megy bele a magyarázkodásba, mert ismer téged, hogy te "úgy is jobban tudod", es hiába mondana bármit, le lenne oltva.

Szóval ezt a részét gondold át, hogy jo irányból közelíted-e meg, lehet hogy egy normálisabb elbeszélgetés alkalmával elmondaná miért jobb úgy neki. De ehhez nem veszekedés kell, hanem beszélgetés és megértés.

A másik, hogy nincs köztetek szex. Miért? Azt gondolom, hogy eleve nagy gond van a házasságotokkal, így nem hiszem, hogy erre kéne a legnagyobb hangsúlyt fektetni, hol alszik a gyerek.

2018. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
68%

Ilyenkor örülök, hogy nálunk ez nem vita tárgya, és a férjem imádja, hogy a kismajom ott alszik mellette. :)

Sokkal kényelmesebb. Jön a foga, még szopizik, este nagyon nyűgös napok óta. Állandó esti program, hogy felsír, és vagy stopival, vagy simivel visszaaltatom. Van, hogy kétszer, de van, hogy tízszer. Ha nem köztünk lenne, és ennyiszer ki kéne mászni az ágyból, reggel összeesnék.

Idővel ő is a saját ágyában fog aludni. :)

Szexelni meg nem csak este, nem csak ágyban lehet.

2018. máj. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
29%

Ha véletlen ráfekszik valamelyiktek forgolódás közben az nem szándékos emberölésnem minősül és kapásból 10 év börtön, évente hoznak le ilyen történeteket a médiában, de még mindig van aki nem csak a saját, de mások életével is rulettezik!


Légy észnél és parancsolj az asszonyra!

2018. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18%

Sír, felébredek, leülök a fotelba, 2-15 perc cici, a gyerek alszik, vissza az ágyba. Aztán van kb 3 órám aludni. Akkor szeretnék úgy kidőlni, ahogy jó, kényelmes. Az első két hónap kaki volt, azóta megszoktam.

Egyébként meg (akinek nem inge...), mikor olyan anyukákkal beszélek, akik a picúrral alszanak, azt mondják így jó, nem zavaró. Amikor meg apukákkal, azok meg ált felcsattannak, hogy hónapok óta vigyázzállásban alszanak, mármint fekszenek az ágy szélén, a szex témát meg annyival lezárják, hogy nincs. Itt a kérdező például. Volt, hogy közeli hozzátartozónál voltunk látogatóban, és az orrunk előtt vesztek össze ezen. Pedig abban a családban, az anyuka feneke fényesre van nyalva, mióta szült, még fakanalat sem fogott, mert a párja mindent megcsinál helyette.

2018. máj. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, volt már ebből végzetes baleset. Ha egy felnőtt kimerülten, fáradtan alszik, akkor esetleg ráfordul a babára, és összenyomja. Ha mással nem, ezzel tudnál hatni a feleségedre, én ettől félnék legjobban.

Szex amúgy már simán lehetne, egy évvel szülés után (mi a 6 hetet alig bírtuk kivárni:)

2018. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!