Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki akinek mentális beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki akinek mentális beteg a párja?

Figyelt kérdés
Segítség.

2018. máj. 26. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

1,5 eve vagyok ilyen kapcsolatba. Nekem is irhatsz ha gondolod.

Amugy nagyon nehez hosszu tavon. :(

2018. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ilyen kapcsolatban éltem sokáig. Segítek ha kell.
2018. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én csak 3 hónapot voltam ilyennel kapcsolatban. Ő szakított velem, mert az volt a mániája, hogy csalom (főként, hogy az exemmel.)


Volt egy barátom (baráti, bár 2x lefeküdtünk egymással), róla is kiderült, bár ő legalább tisztában volt a betegségével. De már nem beszélünk.


Apám élettársa is az, látom, mik mennek a kapcsolatukban...


Valaki tudja ezt kezelni, de szerintem a legtöbb ember alapjáraton képtelen erre.

2018. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is beteg vagyok, de részletek nélkül nem tudok sok újat mondani a többi válaszhoz képest.
2018. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!