Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy mentális beteg szorongó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mentális beteg szorongó pasas mivel kompenzálja az utóbbi defektusát, hibáját randi/ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Mentális degenerált vagyok,rettentően szorongok,ami nem jön le annyira,de elég szar nekem,és másképp viselkedek.

Paramétereim:előnyök: jól öltözök(H&m-be vásárolok),kicsit sötét,sűrű hajam van,karakteres arcom,jó táskám,ingbe járok,komoly hapeknak tűnök,jólszituáltnak,arany ékszert hordok,és van érettségim,meg egy másik szakvizsgám,és elvileg egyetemi jogviszonyom,eléggé vehemens,érdekérvényesítő,ha megismert az illető,tapintatós,páternalisztikus,védelmező,és fejetlenül előremenő vagyok(magyarul az utolsó belém "taposásig" küzdök)


hátrány: hasam nagyon telt,meg vagyok hízva(170 centihez 87 kiló),szüleimnél lakok,tőlük függök pénzügyileg 100%ig,egésznap itthon vagyok,ha nem el itthonról,utcán agorafóbiás vagyok,vagyis feszengek,leizzadok,vörös leszek,autóm -jogsim nincs(lehetne),23 vagyok,most kezdtem el az egyetemet kb,randinál látszik hogy feszengek,ezt kompenzálva türelmetlen vagyok,mindig siettetni akarom a dolgot,nyomulós vagyok,vagy "agresszív" karakterű,olykor kis bájgunár megjelenésű,radikális gondolkodású vagyok,legyen szó bármiről,visszahúzódó látszatot keltem


Volt már amúgy barátnőm,de most olyan elkeseredett vagyok,hogy kiírtam ezt a kérdést.


2017. jún. 10. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Előbb tedd rendbe magad, addig ne ismerkedj.
2017. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem kompenzálni kell, hanem kezelni.
2017. jún. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!