Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buli a párod nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ti hogyan kezelitek a bulikat a párotokkal?

Szeretem a párom, féltem őt, a kapcsolatunkat is.

Nem szeretném, hogy ez konfliktus legyen közöttük, de féltékeny típus vagyok.


Úgy állok a dolghoz, hogy amíg sörözni, beszélgetni mennek, semmi bajom, kellenek a külön programok, néha én is csinálok, de amikor hajnalig tartó egyetemi bulikról, szórakozóhelyekről van szó, görcsbe ugrik a gyomrom, zavar, bánt, ha előkerül a dolog.


Normális ez? Ti hogyan kezelitek ezt? Mi a jó megoldás az én esetemben?


L


2018. máj. 27. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Foglald le az agyad, azt cső.
2018. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

"Mi a jó megoldás az én esetemben?"


A bizalmaddal és az önbizalmaddal kellene dolgoznod.

2018. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem együtt buliztok? Egyáltalán, mi ez a hülyeség, hogy a párod nélkül KELL szórakozni? Nem kell, ha az nektek nem jó. A féltékenységedet viszont kezeltesd.
2018. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

A sok okos, itt mindenki tökéletes és főként SOHA nem féltékeny.


Beszélj a barátoddal erről. Ha akar bármikor megcsalhat, nem kell ahhoz hajnalig tartó buli.


Amúgy átérzem mit érzel, voltam hasonló cipőben, az akkori barátnőm meg részegen nem volt a "helyzet" magaslatán, mégis kötelező jelleggel bulizott, állítólag nem csalt meg.. 41/F

2018. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem, ha meg akarna csalni, gyakorlatilag bármikor megtehetné, nem kell ehhez bulizni.


Amúgy nem csalna meg, mert elveszíthet vele mindent, ami fontos neki.

2018. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!