Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak, vagy csak rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, vagy csak rossz passzban volt?

Figyelt kérdés

Notinoban nézegettem a hajbalzsamokat, meg vettem parfümöt, mediblanc fogkrémet mert sok jót hallottam róla, de tényleg nem fél órája bámészkodtam, erre kikelt magából:


"hát nem igaz hogy férfi létedre olyan piperkőc vagy mint egy csaj vagy mint egy ratyi!" és kirohant


Utána mentem, az utcán egy padon ült, az arca a két kezébe temetve, és sírt, azt mondta ne haragudjak, csak menstruált.


Szakítsak? Szerintetek megcsal?



2018. máj. 27. 20:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Utána mentünk enni egy gyros tálat, negyed óráig ettük, de egymáshoz sem szóltunk, csak kínos csend, telefon nyomogatás.
2018. máj. 27. 20:36
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csal meg ennek semmi köze sincs ehhez úgy gondolom!Csak mestruált szerintem is!Beszélgess vele ezekről a dolgokról.
2018. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ugyan már.
2018. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
84%

szimplán rossz napja volt:) semmi más, ilyenek a nők főleg ezeken a napokon

de ha mégsem hagy nyugodni a dolog beszéljétek meg, de semmi képen ne szakítás legyen a vége

2018. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%

"azt mondta ne haragudjak, csak menstruált"


Ezzel az a baj, hogy jolly joker mindenre

2018. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Hisztis pitsa, még 2-3 ilyen és offolnám.
2018. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Átérzem a csaj helyzetét, én is idegbeteg pi**a vagyok ha menstruálok. Irigylem a pasikat, hogy nem kell ezt átélniük. Próbáltam én már mindent, szedtem bogyókat de semmit nem segített :) Én ha megjön már szólok is férjnek, gyereknek hogy kerüljenek el messzire mert lehet 5 perc alatt felkapom a vizet valamin :)
2018. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Bakter, NŐ létemre három perc alatt elintézek egy hülye drogériát, pedig abban van betét, sampon, tusfüdő és a páromnak ez-az...


Amúgy ez a menstruálok-dolog sajnos túl sok nőnek "ütőkártya", úgymond "lehetek hisztis, mert megvan és bárkinek nekieshetek ok nélkül".


Nos, tudatosítsd azért benne, hogy még pár ilyen felesleges hiszti és mehet, amerre lát.


Igen, nekem is szar, ha megvan, nagyon fáj még a derekam is, ömlik belőlem a vér és legszívesebben megölném a világot, de NEM a páromon vezetem le a feszültséget.

2018. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Mindenképp beszélj vele, és csak akkor szakíts, ha nincs más megoldás
2018. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján szerintem semmk nem utal arra, hogy megcsal. Én is nagyon hisztis szoktam lenni olyankor, bár ez az a kategória, ami már tényleg túl sok. Ha egyébként normális, és nem egy hisztikirálynő, aki minden sz*ron felkapja a vizet, akkor legyél elnéző, rossz napja volt. Ha viszont ez gyakran előfordul nála, akkor ilyen az alaptermészete.


26N

2018. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!