Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal? Egyszerűen már nem tudom elviselni amit csinál. Olyan mint egy kisgyerek, és folyamatosan azt hallgatom tőle, hogy megcsalom. Egy fiú ismerősnek sem köszönhetek mert máris én vagyok a rossz. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, hogy ezek zavarnak és számodra ez így nem állapot és szeretnéd lezárni.
2011. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan szakíts?

Hát odaállsz elé, és megmondod, hogy vége, ezért és ezért. Amit ide is írtál. És utána ne visszakozz! Döntsd el végérvényesen, hogy mit akarsz.

2011. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van, szakíts vele! De ne habozz sokáig és ne húzd az időt mert annál nehezebb lesz!


Minél hamarabb annál jobb!

2011. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mondj annyit, hogy "szakítani akarok", vagy beszélgess a fiúbarátokkal és bízd rá a többit.
2011. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
keress valaki mást a nagycsoportból
2011. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat..az a baj hogy kiskutya szemekkel néz rám, és nem szeretném őt megbántani..mit tegyek?
2011. ápr. 25. 22:57
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Eszedbe ne jusson a kiskutya-szemei miatt megsajnálni, és csak ezért vele maradni! Én beleestem ebbe a hibába, mindig visszarimánkodta magát, persze azzal az ígérettel, hogy minden más lesz, de ilyen nincs!

És minél tovább húzzátok a szituációt, annál nehezebb lesz tényleg szakítani, mert nem fogja komolyan venni.

Ha eldöntötted, hogy szakítani akarsz, akkor ne is beszélgess vele utána, ezt nem lehet megbeszélni, mert egy pillanat alatt ott találod magad, hogy vígasztalod, és na jó... nem bánom, csak még egyszer, utoljára megpróbáljuk... de ez nem működik!

Mindketten hamarabb gyógyultok belőle, ha a szakítás után nem szóltok többet egymáshoz jó ideig.

2011. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olvass pár történetet a beteges féltékenységről, bőven van a neten. Aztán idézd fel ezeket, amikor kiskutyaszemekkel néz.
2011. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2011. ápr. 27. 00:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy utólag írok egy nyolc éves kérdésre, de az hogy hogyan szakítottál anno:? Jó gyorsan. Ha ő lakik nálad, akkor megy, ha meg te laksz nála mész ennyi az egész nem is értem, hogy akkor miért kellett ezen ennyit...
2019. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!