Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utáltam meg azt, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utáltam meg azt, akit mindennél jobban szeretek?

Figyelt kérdés

Évek óta szeretem, anno próbálkozott nálam, de munka miatt elköltöztem, rá egy évre összejött egy csajjal. Elfogadtam, mondván, hogy biztos szereti, de mindenhonnan azt hallom vissza, hogy nem szeretik egymást, csak játszanak, kavarnak. Mivel lényegében mindig is tetszett megnéztem a facebookját és láttam, hogy egyedülálló, majd gondoltam nem hajtok rá, kicsit még nézelődöm, hogy mi a helyzet. 1 hónap alatt 2x törölte ki a csajt(vagy a csaj őt), a csaj valami idézetet pakolt ki, hogy mennyire megbántotta őt a srác, képeket leszedtek, rá 2 hétre megint elmentek együtt Tokajra, kitették fb ra, kép, most megint kép le, egymást kitörölték majd pár napra rá újra visszavették.

Soha nem érdekelt annyira férfi, mint ő, de nagyon csaódtam benne ezek után. Ha van barátnője, akit szeret, akkor legyen, ha nincs, akkor nincs, ha pedig összevesznek, ne pakoljanak mindent ki.

Másnak is ennyire kiábrándítók az ilyen emberek vagy velem van a baj?

Nyílván jogos a kérdés, hogy miért koslatok utána, de harcolni akartam úgymond érte, csak nem tudtam, hogy tegyem meg vagy sem


2018. máj. 30. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kapcsolatom, de 15 évesen. Felnőtt ilyet nem csinál. Max 1x még elnézhető, hogy hirtelen felindulásból szakítanak, majd kibékülnek, de ott azért nem 1x történt. Ez gáz.
2018. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A pasi közelít 40 felé, a csaj meg 25 körüli.
2018. máj. 30. 19:52
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hibáztatom azért, mert összejött ezzel a csajjal, hiszen nem látott majd 4 évig, de soha nem gondoltam volna, hogy így viselkedik.
2018. máj. 30. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a csaj hisztizik, de akkor is fura, hogy tűri.
2018. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mit foglalkozol vele. Nem egyedi eset amúgy, hogy kiábrándulunk valakiből, honnan jöttél az űrből?
2018. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a szeretetet a gyűlölettől csak egy hajszál választja el.
2018. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!