Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Pasimnak van egy barátnője elég régóta ismerik egymást. Majdnem mindig szóba jön a csaj. Ha pl kutyákról van szó akkor mindig mondja a pasim hogy az ő barátnője mennyire szereti a kutyikat meg ilyenek. Mikor rákérdeztem arra hogy tetszik. E neki a csaj akkor azt mondta hogy csak haverok és én kellek neki. de akkor is furálom hogy ilyen sokat beszél róla. Túl féltékeny vagyok?
2018. jún. 1. 16:16
 1/1 anonim válasza:
Na most az van, hogy a férfiak alapból SOSEM barátkoznak olyan nővel, akit nem akarnak megdugni, szóval nem, egyáltalán nem vagy túl féltékeny, teljesen jogos a problémád. Az van, hogy a barátod szerelmes ebbe a csajba, hiszen állandóan róla beszél, csak valamiért nem kell a csajnak, ez az oka, hogy hűséges hozzád. De csak egyszer kellene füttyentenie a csajnak, és már rohanna. Én a helyedben nem érném be a "ha ló nincs, szamár is jó" szamár szerepével, kibsznám a fszba ezt a palit, és keresnék olyat, aki engem szeret, nem pedig másvalakit.
2018. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!