Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt elnéznétek?

Figyelt kérdés
Reggel 8kor elment maszekolni és azóta sem sikerült hazaérnie... Utoljára 3 órája írt facebookon, hogy még csinálja (fél 10kor???) és azóta fel sem lépett. Ezt nem hiszem el, hogy hogyan csinálhat valaki ilyet... Azt sem tudom, merre jár az éjszaka közepén.
2018. jún. 6. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Felhívni nem tudod? Vagy ki van kapcsolva?
2018. jún. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

A mszekolást csinálja vagy a megrendelő nejét/lányát?

31/f

2018. jún. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem sokszor van ilyen, és az én párom elnézi, mert tudja, hogy 1000%-ig megbízhat bennem.
2018. jún. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jó a kapcsolatom, elnézném. Viszont, ha kételkedsz, akkor nem ezen fog múlni, hogy megcsal e vagy sem. :)
2018. jún. 6. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet valami lett vele... Inkább hívni kellene, nem ide írogatni...
2018. jún. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ezt iszonyúan vele kellene megbeszélni, hogy ha zavar, nem?
2018. jún. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, mégis min problémázzak? Pont múlt hétvégén ment át egy haverjához segíteni házfelújításban, elment kora reggel, késő éjjel jött haza, mert még a munka után megittak 2-3 sört. Szép is lett volna, ha ezen kiakadok. Egyrészt nem muszáj minden nap együtt lógnunk vagy akár beszélnünk, másrészt meg ha nem bízol benne, minek vagytok együtt?
2018. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem jó helyre írtál ki kérdést. Itt az a normális, ha egy hétig nem hallasz a párodról. Ha meg mered kérdezni, még te vagy az idióta, hogy aggódsz.


Ha az én párom hosszabb időre külön van is időnként rám kérdez, nem azért, mert elvárom, hanem szerencsére ő is kíváncsi rám, akkor is, ha elfoglalt.

2018. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó jól irja. Itt tök természetes ha időnként lexar a párod és ha ezt szóvá teszed még te vagy a sárkány.
2018. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!