Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férjetek megütne elhagyná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjetek megütne elhagynátok egyből vagy egyszer elnéznétek neki?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 11. 20:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
ilyet nem lehet elnézni.
2017. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Elnezem neki
2017. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Az elsőnél elköltöztem a gyerekkel.Hetekig könyörgött, fogadkozott, mentegetőzött, hogy nem volt józan,visszaköltöztünk.

Nem kellett volna.Kb.3-4 hónapig bírta.Elváltunk.

Aki egyszer üt, üt másodszor is.Menekülj!

2017. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

"Minden, ami egyszer megtörténik, lehet, hogy soha többé nem történik meg újra. De minden, ami kétszer történik, bizonyosan megtörténik harmadszor is."


Ahogy gondolod.


Ha úgy döntesz, hogy EGYSZER megbocsájtasz, az még TALÁN oké, de ha másodszorra is ezt teszi, akkor soha többé!!!!!!

2017. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk egy nagyon rossz időszakban, veszekedès közben hátbavert a '''''párom''''. Többször nem fordult elő, de különváltak útjaink.
2017. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Nincs elnézés. Azt szokták mondani,hogy tudod mi az elnézés? Mikor b**szom a kecskét és elnézek a két szarva között.

Na viccet félretéve,aki egyszer megteszi,máskor is megfogja. És egyre durvábban. Hiába fogadkozik,hogy nem fordul elő többet,hidd el,hogy elő fog.

Velem is megtörtént. Először egy pofon volt. Könyörgött,fogadkozott. Megbocsátottam. És a hülye fejemmel folyamatosan megbocsátottam neki,addig amíg úgy el nem vert,hogy vért köptem,meg betört a fejem. Amiért nem akartam leszopni. Ennyi volt a bűnöm. Igaz nem volt a férjem,hálistennek,de ígyis elég volt megszabadulni tőle,mert folyamatosan zaklatott. Még miután nagyon messzire elköltöztem,neten még akkor is írogatott egy ideig,de letiltottam ,a telefonszámomat,címemet nem tudja.

2017. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
Van az a női agymenet ammi miatt elcsattanhat egy pofon de ha mint írod nem volt józan és ez az érv még férfiként is felháborító. Ha ivott és azért nem tudott uralkodni magán ,akkor honnan tudja,hogy a következő spicces állapotban majd tud. Vannak nők akik nem tudják mi az elég és szándékosan idegelik a férjüket. Minden embernél van egy határ amit nem szabad átlépni. Az viszont nem mentség hogy részeg volt.
2017. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Vannak bizonyos dolgok, ahol nálam nincs létjogosultsága a második esélynek, ez például pont ilyen.
2017. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

#7-es igazi bumburnyák pasi

Istenem miért nem adtál a férfiaknak kicsivel több érzelmi intelligenciát, legalább egy kicsivel többet mint ami az egysejtűeknek van?!

2017. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az első volt a durvább, kirúgtam. Mégis valahogy kerülgettük egymást. Közben igyekeztem emlékeztetni magam a történtekre. A második kisebb eset volt. Azt mondtam soha az életben nem akarom többet látni. Az elsőnek sem volt külső nyoma. BELÜL tört össze.
2017. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!